Gökhan Türkmen’in ilk akustik konserinden görüntüler !

Şub 4 • Etkinlikler, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Konserler, Haberler • 5600 görüntüleme • Yorum yok Gökhan Türkmen’in ilk akustik konserinden görüntüler !

 

Satır içi resim 1

 

GÖKHAN TÜRKMEN’DEN ALKIŞLARLA DOLU AKUSTİK KONSER… 

GÖKHAN TÜRKMEN  SES TİYATROSU EV SAHİPLİĞİNDE SÜRPRİZLERLE  DOLU BİR KONSER VERDİ…
Ünlü pop sanatçısı Gökhan Türkmen ilk akustik konserini 20 Ocak 2016 Çarşamba akşamı tarihi 1885 – Ses Ortaoyuncular Tiyatrosu sahnesinde verdi. 
 
Şarkıları kadar sahne performansı ile de büyük bir başarı yakalayan Gökhan Türkmen, akustik projesinin ilk konserinde  eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuvarı ile  yaklaşık 3 saate yakın sahnede  kalarak hayranlarını mest etti.  
 

Konseri izlemeye ; Ayşegül Aldinç, oyuncu Müjde Uzman, başarılı yönetmen Murat Joker, oyuncu Ali Ersan Duru, sanatçı Onur Ocaklı ve Mert Carim gibi isimler katıldı. 


Salonu tıklım tıklım dolduran, Ses Tiyatrosu’nun kapasitesini aşan 600 seyirci, bütün şarkılarda sevilen sanatçıya eşlik etti.  
 
Gökhan Türkmen, sahnede ” Biliyorsunuz, 10 ay önce bir sevgilim dünyaya geldi.Canım kızım Nil Rona.. Bu şarkıyı ona söylemek istiyorum “ diyerek En Baştan albümündeki sevilen şarkısı ‘Kalbim’i kızı için tek gitar eşliğinde seslendirdi.
 
Meğer bu zamana kadar tüm şarkılarımı sevgili eşim Sinem Aksoy’a ve kızım Nil Rona’ya yazmışım diyen Gökhan Türkmen, başarılı sanatçı Aslı Demirer’i de sahneye davet ederek,  son dönemin en başarılı düetlerinden biri olan ‘Korkak’ şarkını birlikte söylediler.
 
TÜRKMEN HAYRANLARINI ŞAŞIRTTI ! Sürprizler ile dolu bir konser..
 
3 saat boyunca performansına ara vermeden devam eden Gökhan Türkmen, hazırladığı  birbirinden farklı sürprizler ile de dinleyicileri şaşırttı.  
 
Seyirciler arasında bulunan Obua, Klarnet, Fagot ve Yan Flüt sanatçıları Gökhan Türkmen’in sevilen şarkısı ”Çatı Katı”na eşlik ederek dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattılar.
 
Başarılı acapella grubu Mensemble üyeleri ise seyirciler arasından bir anda sahneye çıkıp Gökhan Türkmen’e ‘Taş’ ve ‘Dene’ şarkılarında full orkestra ile birlikte eşlik ederek seyircileri sürprize boğdular. 
 
Uzun zaman sonra ilk defa bu kadar genis konseptli bir konsere ev sahipliği yapan 1885 Ses Ortaoyuncular Tiyatrosu’nda veren Gökhan Türkmen, usta oyuncu Ferhan Şensoy’a ve Ses Tiyatrosuna teşekkür ederek,iyi dileklerini dile getirdi.
 
GÖKHAN TÜRKMEN’DEN YOĞUN İSTEK ÜZERİNE BİR KONSER DAHA !!
 
Konser biletleri iki hafta önceden tükendi !
Konsere daha iki hafta kalmasına rağmen tükenen biletler ve hayranlarından gelen yoğun istek üzerine Gökhan Türkmen  1885 – Ses Ortaoyuncular Tiyatrosu’nda 2 Mart 2016 tarihinde akustik konserinin ikincisi ile sevenleriyle buluşacak.

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys