ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN ANLAMLI KONSER SERİSİ!

Kas 8 • Bültenler, Haberler, Şenay Lambaoğlu Bültenler, Şenay Lambaoğlu Haberler • 1782 görüntüleme • Yorum yok ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN ANLAMLI KONSER SERİSİ!

ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN ANLAMLI KONSER SERİSİ!

ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN ÇOK ÖZEL KONSERLER!

Kendine özgü şarkı yorumları ve özgün tarzıyla dikkatleri üzerine çeken başarılı sanatçı Şenay Lambaoğlu, bu ay birbirinden özel konserlerde sevenleriyle buluşacak.

Zengin repertuvarı ve gösterişli konserleriyle adından sıkça söz ettiren Şenay Lambaoğlu, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 9 Kasım Cumartesi akşamı Balıkesir Avlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde muhteşem bir konsere imza atacak. Konserin tüm gelirleri O Bi Dev Vakfı’na bağışlanacak.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde ise Türk Silahlı Kuvvetleri Orkestrası ile sahneye çıkacak olan başarılı sanatçı, en özel şarkılarını Atatürk anısına seslendirecek.

30 Kasım’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Cem Karaca Kültür Merkezi’nde sahne alacak olan Şenay Lambaoğlu, burada da İstanbullu hayranlarıyla buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys