ECE SEÇKİN fizy İSTANBUL MÜZİK HAFTASI’NI PERFORMANSIYLA TAÇLANDIRDI ! 

Eyl 26 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1864 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN fizy İSTANBUL MÜZİK HAFTASI’NI PERFORMANSIYLA TAÇLANDIRDI ! 

ECE SEÇKİN fizy İSTANBUL MÜZİK HAFTASI’NI PERFORMANSIYLA TAÇLANDIRDI ! 
Başarılı şarkıcı Ece Seçkin, geçtiğimiz akşam fizy İstanbul Müzik Haftası kapsamında sahne performansı ve enerjisi ile Zorlu Stüdyo Sahnesi’nde yüzlerce müzikseverler ile buluştu.  
 
 fizy ana sponsorluğunda Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte, pop müziğe damgasını vuran şarkılarını seslendirerek festival havasını yaşattı. 
Festivalde yoğun bir ilgiyle karşılanan Ece Seçkin, muhteşem dans performansı ve yerli-yabancı geniş şarkı repertuvarı ile uzun bir aradan sonra İstanbul’da coşku dolu bir akşama imza attı.
Ece Seçkin: ” Kahramanım: Ozan Doğulu ”
 
Ece Seçkin’i izlemeye gelenler arasında ” Kahramanım ” dediği başarılı prodüktör Ozan Doğulu’nun yanı sıra sanatçının anne ve babası ile nişanlısı Çağrı Terlemez, kayınvalidesi, nişanlısının kız kardeşi ve yıllardır birlikte bir çok başarılı çalışmaya imza attığı yönetmen Murad Küçük vardı.
Ece Seçkin: ” Hayatımızda hep müzik, sahne, dans ve barış olsun. ”
Güzel sanatçı sahnede duygularını:  ”Müzik haftası etkinliğinde gerçekleşen bu festivalde olmak benim için çok değerli. Hayatımızda hep müzik , sahne, dans ve barış olsun. ” sözleriyle dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys