KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU: ONUR BÜYÜKTOPÇU ”ANNEMİN BONCUK GÖZLÜSÜYÜM”

Oca 31 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Haberler • 1875 görüntüleme • Yorum yok KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU: ONUR BÜYÜKTOPÇU ”ANNEMİN BONCUK GÖZLÜSÜYÜM”

KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU: ONUR BÜYÜKTOPÇU ”ANNEMİN BONCUK GÖZLÜSÜYÜM”

Uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ”Katarsis” programı iddialı konukları ve gündem yaratan sohbetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Gökhan Çınar’ın bu haftaki konuğu ise çok sevilen, sempatik oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu oldu.

”Kiralık Aşk dizisiyle tanındım.”

Program boyunca içten sohbetiyle Gökhan Çınar’a içini döken başarılı oyuncu Onur Büyüktopçu; ”Kiralık Aşk” dizisinin kendisi için dönüm noktası olduğunu belirterek televizyon dünyasında tanınmaya başladığı o dönemleri şu sözlerle anlattı: ”Benim için en büyük dönüm noktası 2015 yılında yayına başlayan ”Kiralık Aşk” dizisidir, o dönemden önce dipteydim ve hiç bu kadar dipte olmamıştım. Oyunculuğu bırakmıştım, para kazanamıyordum, ev kiramı zor ödüyordum. Dizide ilk başlarda gecemi gündüzüme katarak kast direktörlüğü görevini üstlendim ama hiç ümidim yok çünkü klasik romantik komedi, oyunculuk anlamında hiç bir ünlü bir isim yok, bu dizi çok sürmez biter diyordum. Kader dediğimiz şey burada devreye girdi ve dizideki Koray karakterini oynamaya başladım ve sonraları çok sevilen bir karakter oldu. Yavaş yavaş sosyal medyada tanınmaya başladım, instagram takipçim 550 kişi civarındayken yüz binlere ulaştı, bir baktım ünlü oldum, sokaklarda tanınmaya başladım, magazin beni çekiyor, ben o dönem yaz ayını nasıl geçireceğimi düşünürken bir anda her şey değişti.”

”Çocukluğumda çok arkadaşım olmadı benim.”

Samimiyetiyle programa renk katan oyuncu Onur Büyüktopçu, çoçukluğundan tiyatroya başladığı o dönemleri şu sözlerle dile getirdi; ”Çoçukluğumda çok arkadaşım olmadı benim, o yaşlarda insan hep birbirini arar, sokağa çıkar, kimisi top oynar, kimisi bisiklete biner ama benim böyle şeylerim olmadı. 17 yaşına kadar içine kapanık ve sessiz sakin bir çoçukluk geçirdim. Tiyatroya başladığım zaman ise tam tersi biri haline dönüştüm, susmayan bir adam çıktı içimden. Tiyatronun bunda büyük payı vardır.”

”Annemin boncuk gözlüsüyüm.”

Çoçukluğumdan bu yana annesinin onun en büyük destekçisi olduğunu dile getiren Onur Büyüktopçu, aile kurmakla ilgili hayallerini ve annesine olan aşkını şu sözlerle dile getirdi; ‘’Annemde aramızda sonsuz bir sevgi vardır. Bana her kapı açısında sanki 10 yıldır görmediği bir dostunu karşılıyor gibidir. O an hayalimsi bir sahne canlanıyor benim için, resmen her yer çiçek açar, kelebekler uçuşur gözümde, bu çok özel bir ilişkidir onunla aramızda. Anneme çektiğimi düşünüyorum, onunla sevgi pıtırcığı gibiyiz, o beni boncuk gözlüm diye sever, ona layık bir evlat olmaya çalışıyorum.’’

”Baba olma hayalim var.”

Kendi ile ilgili çok özel itiraflarda bulunan sevilen oyuncu Onur Büyüktopçu, ileriye dönük hayallerini Gökhan Çınar’a şu sözlerle açıkladı; ‘’Mesela baba olma gibi bir hayalim var, bir aile kurmayı çok istiyorum. Kırk yaşına kadar kendime bir söz verdim bunun için. Baktım kimse yok, bu vakitten sonra o aileyi ben yaratacağım. Sevgiyle, aşkla bir şeyler olursa tabii ne mutlu bana ama şu güvensizliğimi yenmem gerek. İlişki yaşayacak bir adam değilim uzun zamandır, kimsenin samimiyetine güvenemiyorum, iyimser bir adamım, körü körüne inanırım karşımdakine, hayatıma giren insanlar hep üzmüştür beni, aşırı değer verme huyum var, sonra istediğim değeri alamadıkça ben üzülüyorum.’’

Katarsis Programı ile ilgili bilgi:

Kişinin kendisiyle ilgili duygusal adalete yönelmesi ve duygusal boşalım olarak tanımlanan Katarsis, uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın sunumuyla, ünlü konukları ağırlayarak, kendilerine daha önce sorulmamış soruları soruyor ve ünlülerin bilinmeyenlerini ekrana yansıtıyor. Ünlülerin çocuklukları, dönüm noktaları, pişmanlıkları, hayal kırıklıkları ve başarı hikayelerinin yer aldığı programda Hafıza Testi, Dönüm Noktası, Hayatımı Değiştiren Şarkı, Yüzleşme, Bana Yalan Söyle,İçimdeki Hayvan, Cevap Hakkı, Detone, Hayal Et! bölümleri de yer alıyor.

Konukların duygudan duyguya girdiği; öfke, üzüntü, mutluluk, gurur, utanç ve daha bir çok duyguyu yaşadığı Katarsis programında, ters köşe sorular eşliğinde izleyiciler eşsiz bir sohbete tanıklık ediyor.

Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis programı, her hafta Salı akşamı saat 21.00’de YouTube’da yayın yapan Babala Tv kanalında yayında.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys