NURCAN EREN TİN ALBÜMÜNÜN ÇIKIŞ ŞARKISI ” SEN YİNE GİDERKEN ” İ KLİPLENDİRDİ ! 

Ara 7 • Bültenler, Haberler, Nurcan Eren Bültenler, Nurcan Eren Haberler, Nurcan Eren Küpürler, Yazılı Basın • 3946 görüntüleme • Yorum yok NURCAN EREN TİN ALBÜMÜNÜN ÇIKIŞ ŞARKISI ” SEN YİNE GİDERKEN ” İ KLİPLENDİRDİ ! 

 
NURCAN EREN TİN ALBÜMÜNÜN ÇIKIŞ ŞARKISI ” SEN YİNE GİDERKEN ” İ KLİPLENDİRDİ ! 
 
NURCAN EREN’DEN YEPYENİ BİR ALBÜM : ” TİN ” 
 
Güçlü sesiyle uzun yıllar Sezen Aksu’nun vokalistliğini yapan başarılı sanatçı Nurcan Eren, yıllardır beklenen “Tin” albümünün ilk video klibini çıkış şarkısı olan Sen Yine Giderken isimli şarkısına çekti.
 
Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Göksun Çavdar’a ait olan “Sen Yine Giderken” şarkısının klip çekimi için Cengiz Kurumlu’nun yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Nurcan Eren, klipte Fi dizisinin görüntü yönetmeni Tayfun Çetindağ ile çalıştı.  
 
Çekimi Kemerburgaz’daki Orion Stüdyoları’nda gerçekleşen ve montajını Cengiz Kurumlu’nun üstlendiği klip, bir günde tamamlandı. 
 
Sadeliğin ön planda olduğu klipte, “Tin”in (ruhun) değişim evreleri ise renklerle
imgelendi. 
Nurcan Eren’in tek başına görüntülendiği klipte, insan ruhunun kırılgan, umursamaz, üzgün ve neşeli hallerinin iç içe geçtiği bir hikaye anlatıldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys