CAN BONOMO YENİ ALBÜMÜ İÇİN GERİ SAYIMDA !

Oca 30 • Can Bonomo Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 2829 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO YENİ ALBÜMÜ İÇİN GERİ SAYIMDA !

 
CAN BONOMO YENİ ALBÜMÜ İÇİN GERİ SAYIMDA !
 
Sevilen sanatçı Can Bonomo, 2014 yılında çıkardığı son albümü Bulunmam Gerek’in ardından hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu yeni albümünün heyecanını yaşıyor.
Can Bonomo‘nun vokal koçu Özge Fışkın ! 
Stüdyoda yeni albümü için vokal kayıtlarına başlayan şarkıcı, sosyal medya hesabından da : ” Bugün yeni albümün vokal kayıtlarının ilk günüydü. Sevgili hocam sağolsun, geldi çiçek gibi açtı tam oraya köşeye. Özge Fışkın. Yarın devam. ” şeklinde paylaşım yaptı.
Can Bonomo yakın zamanda çıkacak olan albümü ile ilgili : ” Albümde bir tane çok sevdiğimiz cover şarkı ve bir de sözlerini çok sevdiğim ve saydığım müzisyen bir dostumla paylaştığımız sürpriz bir şarkı var. Geri kalan tüm şarkıların söz ve müzikleri bana ait. Düzenlemeler her zamanki gibi Can Saban’a, kayıt, mix ve mastering de keza yine Ali Rıza Şahenk’e ait. Bu albümde aramıza vokal koçluğu yapmak üzere yıllardır hayranı olduğumuz dostumuz Özge Fışkın’da katıldı. Şimdiye kadar yaptığımız her şey çok içime sindi. Bundan sonra da öyle olacaktır. Güzel bir albüm oldu. Umarım her şey yolunda gider ve şarkılarımızı gönlümüzce paylaşabiliriz. ” dedi.
Can Bonomo‘nun heyecanla beklenen ve sürprizler ile dolu yepyeni albümü, Şubat ayının son haftası dinleyici ile buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys