ASLI DEMİRER’DEN ” UNUTULMAZ ” PERFORMANS !

Oca 30 • Aslı Demirer, Aslı Demirer Haberleri, Aslı Demirer Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 3742 görüntüleme • Yorum yok ASLI DEMİRER’DEN ” UNUTULMAZ ” PERFORMANS !

ASLI DEMİRER MİRKELAM’IN SAHNESİ’NE KONUK OLDU !
 
ASLI DEMİRER’DEN ” UNUTULMAZ ” PERFORMANS !
 
Son dönemde başarılı şarkılara imza atan sanatçı Aslı Demirer, geçtiğimiz akşam If Performance Hall Ataşehir’de Mirkelam’ın eğlenceli sahnesine konuk oldu.
Mirkelam’ın çok sevilen şarkısı Unutulmaz’ı kendine has tarzı ve yorumu ile seslendiren Aslı Demirer, dinleyicilerden de büyük alkış aldı.
Aslı Demirer: ” Müthiş enerjisiyle hepimizi saran, çok sevdiğim Mirkelam’la bu özel şarkıyı paylaşmak şahaneydi. Teşekkürler ve iyi ki varsın. ” sözleri ile duygularını paylaştı.
Aslı Demirer, 17 Şubat Cuma Antalya Tudors Arena, 18 Şubat Cumartesi Alanya Tudors Bar, 22 Şubat Çarşamba Konya Club Inferno ve 25 Şubat Cumartesi Çanakkale Joker Bar’da sahne alacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys