“BİRBİRİNİ İTİNAYLA SEVEN İNSANLARIZ”v

Tem 17 • Ayşegül Aldinç Bültenleri, Ayşegül Aldinç Haberleri, Ayşegül Aldinç Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2439 görüntüleme • Yorum yok “BİRBİRİNİ İTİNAYLA SEVEN İNSANLARIZ”v

AYŞEGÜL ALDİNÇ BEST FM’ DE YASEMİN ŞEFİK’İN KONUĞU OLDU ! 

“BİRBİRİNİ İTİNAYLA SEVEN İNSANLARIZ”

Başarılı projelerinin yanı sıra Sek’iz albümündeki şarkıları ile dillerden düşmeyen Ayşegül Aldinç,  geçtiğimiz gün Best Fm’de yayınlanan ve Yasemin Şefik’in sunduğu Hitnoz programının konuğu oldu. Ayşegül Aldinç, bol kahkahalı sohbetler eşliğinde geçen programda samimi açıklamalarda bulundu.

“HAYATIMDA İLK DEFA GERÇEK BRONZ OLDUM”

Programın ilk dakikalarında Ayşegül Aldinç’in nasıl bu kadar güzel bronzlaştığı konuşuldu ve Yunanistan tatilinde sadece gölgede durarak bronzlaştığını anlatan Ayşegül Aldinç ; ” Genelde kara kara yanarım. Yıllar önce ilk sinema filmim Katırcılar’da da kardan bu şekilde bronzlaşmıştım, ben de beğendim kendimi aynaya bakınca.” dedi
“BİRBİRİNİ İTİNAYLA SEVEN İNSANLARIZ”

Sanatçı arkadaşlarından hep güzel şarkılar alması adına çok şanslı olduğunu anlatan başarılı sanatçı, “İyi izler bırakmışım. Sevgi, saygı halesiyle donanmışım demek ki.” dedi. Sanatçı arkadaşları ile olan güzel ilişkileri hakkında “Bizler birbirini itinayla seven insanlarız.” diyerek ekledi.
“90’LAR O HALİYLE GÜZEL”

“Bundan sonra düet var mı yine sırada?” sorusuna düet yapmayacağı cevabını veren Ayşegül Aldinç, best of yapıp yapmayacağı hakkında ise ; “O şarkılar o halleriyle güzel. Ben her zaman ilk tadı ararım eski sevdiğim şarkılarda. Tekrar yapıldığında yine gidip eskisini dinliyorum.” dedi.

“ÖNCÜ BİR TARAFIM VAR KABUL EDİYORUM”

Yaptığı her projenin ses getirmesi üzerine ; ” Altını çizmek yerine görenin takdirine

bırakıyorum.  Yetiştirilme tarzım böyle. Bunun çok da yararlı bir tavır olduğunu söyleyemeyeceğim ama öncü bir yanım var kabul ediyorum ama artık devir altını kalınca çizme devri.” diyen Ayşegül Aldinç düşüncelerini dile getirdi.

”TEK İSİMSİN”

Yasemin Şefik’in “Uzun süre giden tek isimsin şu anda. Artık hiçbir albüm 2 yıl sürmüyor” sözleri üzerine Ayşegül Aldinç, “Farkında değilim içinde olduğum için. Alıştım buna, önceki albümlerimde de bu böyleydi. Bu beni mutlu ediyor” şeklinde  cevap verdi.

 

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys