BEKRİYA GECELERİ İZMİR’DE BEĞENİYLE KARŞILANDI!

Kas 13 • Bültenler, Haberler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri • 418 görüntüleme • Yorum yok BEKRİYA GECELERİ İZMİR’DE BEĞENİYLE KARŞILANDI!

SUZAN KARDEŞ İLE BEKRİYA GECELERİ İZMİR’E UZANDI!

BEKRİYA GECELERİ İZMİR’DE BEĞENİYLE KARŞILANDI!

Sevilen sanatçı Suzan Kardeş’in 12 yıl aradan sonra günümüze ulaştırdığı “Bekriya Geceleri” İstanbul’dan sonra İzmir’de de büyük yankı uyandırdı.

İstanbul Moda Kayıkhane Sahnesi’nde her Çarşamba günü düzenlenen, Suzan Kardeş’in en güzel şarkılarını seslendirdiği “Bekriya Geceleri” gördüğü yoğun ilgi ve beğeninin ardından şimdi de İzmirli sevenleriyle buluştu.

Geçtiğimiz akşam Simge Balık Restaurant’ta düzenlenen etkinliğe yoğun katılım gerçekleşirken, geceye damgasını vuran Suzan Kardeş ve orkestrası renkli bir performansa imza attı.

Suzan Kardeş, kendisini dinlemeye gelen sanatçı dostu Onur Akın’ı sahnesine davet etti. İkilinin birlikte gerçekleştirdiği sürpriz düetler izleyicilerle hep bir ağızdan söylendi.

Bekriya Geceleri konseptine özel hazırlanan repertuvarı ve sofrasıyla İzmirlilere unutulmaz bir akşam yaşatan Suzan Kardeş, İzmirlilerle daha sık buluşacağının müjdesini verdi.

Suzan Kardeş’in annesinin özel tarifleriyle hazırlanan Balkan mezeleri ise etkinliğe büyük lezzet kattı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys