KATARSİS PROGRAMI İÇERİĞİ VE KALİTESİ İLE FARK YARATIYOR!

Kas 20 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Haberler • 4004 görüntüleme • Yorum yok KATARSİS PROGRAMI İÇERİĞİ VE KALİTESİ İLE FARK YARATIYOR!

KATARSİS PROGRAMI İÇERİĞİ VE KALİTESİ İLE FARK YARATIYOR!

KISA SÜREDE YAKLAŞIK 15 MİLYON İZLENME!

Uzman klinik psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu, kısa sürede 175 bin abone sayısına ulaşan Bana Göre Tv’de yayınlanan ve yaklaşık 15 milyon izlenme sayısına ulaşan Katarsis ve Katarsis X-TRA programı, ilgi görmeye ve merak edilenlere cevaplar sunmaya devam ediyor.

Ünlü isimlerin en doğalt hallerini ekrana yansıttıkları ve bilinmeyenlerini anlattıkları Katarsis’te, izleyiciler her hafta yayın tarihi Perşembe gününden sonra yeni bölümü iple çekiyor.

Katarsis X-TRA’da ise çarpıcı hayat hikayeleri ile konuklarını ağırlayan Gökhan Çınar, farkındalık kazandırmayı amaçladığı seride milyonlarca insana dokunuyor.

Katarsis ve Katarsis Extra’ya bugüne dek konuk olan isimler:

Katarsis: Gökhan Türkmen, Oğuzhan Uğur, Simge Sağın, Buray, Emre Aydın, Onur Büyüktopçu, Derya Uluğ, Manuş Baba, Fatma Turgut, Melek Mosso, Aynur Aydın, Can Bonomo, İrem Derici, Merve Özbey, Kalben, Tuğçe Kandemir.
Katarsis X-TRA: Ayşe Tükrükçü, Sumru Yavrucuk, Ekin Keser, Özgün, Seyhan Arman, Özge Uzun, Nora Süer, Ufuk Koçak, Mehmet Civelek, Barbaros Şansal,

Katarsis iddialı konukları ile her Perşembe 21.00’de Bana Göre Tv YouTube kanalında yayında!

https://www.youtube.com/channel/UC0d9oq6C2GJqAf2YYDhCijQ

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys