Ayşegül Aldinç’in ilk LP’si çıkıyor… AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN KOLEKSİYONCULARI SEVİNDİRECEK HABER: İLK PLAĞI 6 TEMMUZ’DA RAFLARDA…

Tem 5 • Ayşegül Aldinç Bültenleri, Ayşegül Aldinç Haberleri, Ayşegül Aldinç Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1954 görüntüleme • Yorum yok Ayşegül Aldinç’in ilk LP’si çıkıyor… AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN KOLEKSİYONCULARI SEVİNDİRECEK HABER: İLK PLAĞI 6 TEMMUZ’DA RAFLARDA…

Ayşegül Aldinç’in ilk LP’si çıkıyor…

AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN KOLEKSİYONCULARI SEVİNDİRECEK HABER: İLK PLAĞI 6 TEMMUZ’DA RAFLARDA…

Türk Pop Müziği’nin en önemli yorumcularından Ayşegül Aldinç’in 90’lı yıllara damgasını vuran başucu albümlerinden ‘’ Benden Söylemesi / Sorma ‘’ albümü ilk kez plak formatıyla satışa sunuluyor.

Ayşegül Aldinç’in ‘’ Benden Söylemesi / Sorma ‘’ plağı 180 gr ağırlığında, remastered yapılmış, analog kayıt, ikili kapak, ilk baskıya özel olarak da Ayşegül Aldinç’in efsane fotoğraflarından biriyle ve Ayşegül Aldinç ıslak imzasıyla, 30×90 boyutlarında poster hediyeli olarak sınırlı sayıda yayınlanacak.

Müzik kariyerinin ilk plağı olması nedeniyle sanatçı için ayrı bir önem taşıyan bu albümün kapağında, Ayşegül Aldinç albümün ve şarkıların hikayesini kendi kalemiyle anlatıyor.

Efsane müzisyen, büyük müzik adamı, rahmetli Attila Özdemiroğlu’nun aranjörlüğünde hazırlanan albümde, sanatçının en büyük hitlerinden Sezen Aksu bestesi “Sorma “, Bülent Ortaçgil bestesi “Şık Latife” ile Aysel Gürel, Şehrazat, Özkan Uğur, Eda Özülkü, Metin Özülkü, Ahmet Çuhacı, Bora Ebeoğlu, Arto Tunçboyacıyan, Attila Özdemiroğlu ve Giannis Parios gibi müzik dünyasının en önemli söz yazarları ve bestecilerinin şarkıları da yer almaktadır.

İlk kez ve sınırlı sayıda basılan, hayranları ve müzik arşivcileri için ayrı bir önem taşıyan Ayşegül Aldinç’in ‘’ Benden Söylemesi / Sorma ‘’ plağı, 6 Temmuz 2018 tarihinden itibaren Esen Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde satışa sunulacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys