ASLI DEMİRER CANLI PERFORMANSI İLE MÜZİKSEVERLERİ BÜYÜLEDİ!

Ara 15 • Aslı Demirer, Aslı Demirer Bültenleri, Aslı Demirer Haberleri, Aslı Demirer Haberleri, Haberler, Uncategorized, Yazılı Basın • 2213 görüntüleme • Yorum yok ASLI DEMİRER CANLI PERFORMANSI İLE MÜZİKSEVERLERİ BÜYÜLEDİ!

ASLI DEMİRER CANLI PERFORMANSI İLE MÜZİKSEVERLERİ BÜYÜLEDİ! 
Güçlü sesi ve tarzı ile dikkat çeken Aslı Demirer, geçtiğimiz akşam Trt Fm’de Behzat Gerçeker’in sunduğu En Beğenilen programına canlı yayın konuğu olarak katıldı.
Sanatçı, yeni albümü Dünyanın En Aşk Yeri’nde bulunan Lodos, Al Beni, Bilirsin gibi slov şarkılarının yanı sıra Küçüğüm, Pervane, Ben Böyleyim gibi sevilen eski şarkıları da Behzat Gerçeker şefliği ve Enbe Orkestrası eşliğinde seslendirdi.
On parmağında on marifet Aslı ! 
Aslı Demirer, Behzat Gerçeker’in : ” Senin farklı bir yönün daha var. Hem yorumcusun, hem besteci hem de tonmaisterlik ile ilgileniyorsun. Aynı zamanda vokal koçluğu da yapıyorsun. ” yorumuna ” Teknoloji ile çok yakından ilgiliyim. Evde kendi ekipmanlarım var. Bir merakla tonmaisterlık ile ilgilenmeye başladım ve iki yıl boyunca ciddi anlamda çalıştım. Bu durum daha sonra farklı bir alana kaymaya başladı. Şarkıcılar vokal kayıtlarını benimle almaya başladılar ve vokal koçluğu yaptım. Funda Arar, Zeynep Dizdar, Sibel Tüzün gibi bir çok değerli isme de zamanında geri vokalistlik yaptım.” şeklinde cevap verdi.
Konserlerinde kendi şarkılarının yanı sıra Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Barış Manço gibi sanatçıların şarkılarını da seslendiren yetenekli sanatçı, yakın zamanda mini albümü ile aynı ismi taşıyan Dünyanın En Aşk Yeri şarkısının video klibini müzikseverler ile buluşturacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys