BENGİSU İLE LIONEL RICHIE AYNI KAREDE !

May 16 • Bengisu Haberler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 5131 görüntüleme • Yorum yok BENGİSU İLE LIONEL RICHIE AYNI KAREDE !

BENGİSU İLE LIONEL RICHIE AYNI KAREDE !
BENGİSU BERKLEE COLLEGE OF MUSIC’TEN DİPLOMASINI KAPTI !
Dünyanın Öteki Ucuna ve İsyan Ediyorum teklileri ile adından söz ettiren genç sanatçı Bengisu, Berklee College of Music’in mezuniyet töreninde sahnede dünyaca ünlü müzisyen Lionel Richie’nin Hello şarkısını söyledi ve mezuniyetini kutladı.
Lionel Richie, Todd Rundgren, Lucinda Williams, Santana ve daha bir çok dünyaca ünlü starın katıldığı törenin sonunda mezun olan öğrenciler We Are the World şarkısını söylerken Lionel Richie’de sahneye çıktı.
Berklee College of Music’teki eğitimini Vokal Performans ve Müzik İşletmesi & Menajerlik, Müzikal Tiyatro Yazımı bölümlerinde çift ana dal ve bir yan dal ile başarılı bir şekilde tamamlayan Bengisu, diplomasını almanın  mutluluğunu yaşıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys