AYDIN KURTOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR MAXİ SİNGLE MÜJDESİ !

Ara 23 • Aydın Kurtoğlu Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 2998 görüntüleme • Yorum yok AYDIN KURTOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR MAXİ SİNGLE MÜJDESİ !


 
AYDIN KURTOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR MAXİ SİNGLE MÜJDESİ !
Aydın Kurtoğlu geçtiğimiz günlerde katıldığı bir radyo programında yeni projesine dair açıklamalarda bulundu.
Son teklisi Yak ile listelerdeki yerini koruyan Aydın Kurtoğlu, yeni yılda maxi single çıkaracağını ve slov bir şarkı ile çıkış yapacağını söyledi.
Müziğin içine doğdum ! 
Yepyeni şarkılardan ve eski şarkılarının akustik versiyonlarından oluşan projesini Ocak ayında dinleyiciler ile buluşturacak olan sanatçı : ”Yıllarca müzisyen bir babanın evinde onu izleyerek ve onun şarkıları ile büyüdüm. Müziğin içine doğdum diyebilirim. Kendimi bildim bileli müzik yapmak vardı içimde. Stüdyoya girip, demolar okurdum. Her şeyin bir zamanı olduğunu düşünüyorum. Bir gün bu işi yapacağımı biliyordum. Bu zamana kısmetmiş. ” dedi. 
 
Kalabalık aileleri seviyorum ! 
Evlilik hayatı ile ilgili soruyu ise : ” Mutluyum, huzurluyum. Oğlum 7 yaşına bastı. Kalabalık aileleri çok seviyorum. Oğlumla çok iyi vakit geçiriyorum ve çok iyi anlaşıyoruz. Piyano dersleri almaya başladı. Müzik kulağı var ve müziğe çokta yatkın. ” şeklinde yanıtladı.
 
Aydın Kurtoğlu’nun özel projesi ” Spor Aşk ” !
 
Spor Aş. Genel Müdürlüğü ile çocuklara sporu anlatan ve onlara spor yapmayı aşılayan özel bir sosyal sorumluluk projesi için bir araya gelen Aydın Kurtoğlu’nun proje için seslendirdiği ‘ Spor Aşk ‘şarkısı Mart ayında çıkacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys