GÖKTAN’IN YENİ ŞARKISI ”BUGÜNLERDE” YAYINDA!

Şub 22 • Bültenler, Göktan Bültenler, Göktan Haberler, Göktan Küpürler, Yazılı Basın • 1130 görüntüleme • Yorum yok GÖKTAN’IN YENİ ŞARKISI ”BUGÜNLERDE” YAYINDA!

GÖKTAN’IN YENİ ŞARKISI ”BUGÜNLERDE” YAYINDA!

BUGÜNLERDE BOL BOL ÜRETİYOR!

2000’li yılların ”Efsane”, ”Mevsimler”, ”Sen” gibi unutulmaz şarkılarını seslendiren Göktan, şarkılarına bir yenisini daha ekliyor. Göktan, ”Bugünlerde” isimli yepyeni şarkısını 29 Ocak tarihinde Razaki Müzik etiketi ile dinleyicilerle buluşturdu.

Projenin prodüktörlüğünün yanı sıra söz, beste, düzenleme çalışmalarına da imzasını atan Göktan, yine kendine özgü sesi ve tarzıyla Bugünlerde şarkısında duygusal ve modern bir çalışma ortaya çıkarıyor. Çalışmanın fotoğrafları Adem Akçay imzası taşıyor.

En son yayınladığı ”Derinlerde” ve ”Soruyor Kalbim” çalışmalarının devamı olan ”Bugünlerde” şarkısını yayınlamanın heyecanını yaşayan sanatçı, dinleyicilerle yeniden buluştuğu bu üçüncü şarkısında sakin ve bir o kadar etkileyici bir yorum sunuyor.

Göktan’ın yeni şarkısı Bugünlerde, Razaki Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Klip linki; https://www.youtube.com/watch?v=LH_saBMc7A0

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys