GÖKHAN TÜRKMEN’İN İSTANBUL KONSERİNE YOĞUN İLGİ !

Tem 11 • Bültenler, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Konserler, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4992 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN’İN İSTANBUL KONSERİNE YOĞUN İLGİ !

GÖKHAN TÜRKMEN’İN İSTANBUL KONSERİNE YOĞUN İLGİ !
GÖKHAN TÜRKMEN’İN SAHNESİNDE EVLENME TEKLİFİ !
Kendine has tarzı ve projeleri ile beğeni toplayan sanatçı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam İstanbul Taksim’de bulunan Sanat Performans Sahnesi’nde konser verdi.
Açık hava konserleri kapsamında hayranları ile buluşan başarılı sanatçı, Sessiz albümü şarkılarına ve eski şarkılarına repertuvarında yer verdi.
Elimden geleni yapacağım !
Emre Erdemoğlu imzalı kıyafeti ile sahneye çıkan ve iki kıyafet değiştiren Türkmen, sahneden yeşili çok sevdiğini ve doğayı korumak için elinden gelen her şeyi yapacağının mesajını verdi.
Sahnede evlenme teklifi etti !
Gökhan Türkmen’in bir hayranı konser esnasında sahneye çıkarak, kız arkadaşına evlenme teklifi etti ve Türkmen genç çifte sahnesinden mutluluklar diledi.
 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys