SELAMİ ŞAHİN 10 YIL SONRA MEMLEKETİ HATAY’DA KONSER VERDİ!

Eki 14 • Bültenler, Etkinlikler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 896 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN 10 YIL SONRA MEMLEKETİ HATAY’DA KONSER VERDİ!

SELAMİ ŞAHİN 10 YIL SONRA MEMLEKETİ HATAY’DA KONSER VERDİ!

SELAMİ ŞAHİN’DEN GAZİANTEP VE HATAY KONSERLERİNDE ”KARDEŞLİK” MESAJI!

Usta sanatçı Selami Şahin, geçtiğimiz günlerde peş peşe gerçekleştirdiği ‘’Eskimeyen Şarkılar’’ konserleriyle dinleyicilerle kucaklaştı.

Cuma akşamı Gaziantep’te ve bir sonraki gün ise 10 yıl aradan sonra ilk defa memleketi Hatay’da gerçekleştirdiği konserinde kapıda kuyruklar oluştu.

Repertuvarında 3 Arapça şarkıya yer vererek şarkıları dinleyicilerle birlikte seslendiren sanatçının Ada Sahillerinde şarkısının performansında dansçıların özel dans şovu ilgi gördü.

Konserlerinde kardeşlik vurgusunu dile getiren usta sanatçı Selami Şahin, hem Gaziantep hem de Hatay’da vurguladığı ortak mesajı ise şu sözlerle özetledi: ‘’Bu topraklar benim doğduğum topraklar. Buralara gelmek ve sizlerle buluşmak benim adıma çok heyecanlı. Buradaki kardeşlerim ve hemşerilerim yalnız değildir. Barış Pınarı Harekatı hayırlı olsun. Ölen insanlara acıyorum, üzülüyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyorum. Barış içinde olalım, kin, nefret bitsin. İnşallah sonuçlar hayırlı olur. Güzel olaylar olur. Ben politikacı değilim ama birlik olalım, savaşlar bitsin bence. Bu günleri hep birlikte aşacağız. Allah hepinizi korusun, iyi ki varsınız!’’

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys