SELAMİ ŞAHİN : ” ZAMAN SANA UYUM SAĞLAMAZ, SEN ZAMANA UYUM SAĞLAYACAKSIN ”

Kas 7 • Bültenler, Haberler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler • 1738 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN : ” ZAMAN SANA UYUM SAĞLAMAZ, SEN ZAMANA UYUM SAĞLAYACAKSIN ”

 
SELAMİ ŞAHİN : ” ZAMAN SANA UYUM SAĞLAMAZ, SEN ZAMANA UYUM SAĞLAYACAKSIN ”


52 senedir unutulmaz bestelere imza atan usta sanatçı Selami Şahin, özel açıklamalarıyla müzik blog’u Pop Bizde’ye konuştu.
Önümüzdeki günlerde bir müzikalde oynayabileceğinin sinyallerini veren usta sanatçı, gelen teklifler ile ilgili :  ”Vallahi teklif gelmedi değil. Geldi fakat tabii ki bu işler ile menajerlerim; oğlum Emirhan ve Caner Uncuoğlu ilgileniyor. Diğer oğlum Lider Şahin’de müzik işlerimi yapıyor. Onlardan habersiz bir karar almak ve kendim bir yola gitmek istemiyorum. Bir elin sesi yok iki elin sesi var. Bir tiyatro müzikali teklifi geldi ama çocuklar bakıp, düşünürüz dediler. Onlar tamam derlerse ben hazırım girmeye.” yorumunu yaptı. 
 
Sezen Aksu’yu keşfetti ! 
 
” Benim için çok önemli ve eskimeyen dostum. ”
 
Türk müziğinin yapı taşlarından Selami Şahin, yıllar önce Sezen Aksu’nun müzik dünyasına girmesine vesile olmasını ise şu şekilde anlattı. ”Unkapanı’nda Şahinler Plak’ın kayınçosu ”Selami‘ciğim, ara verdiğin zaman seni biriyle tanıştıracağım. İzmir’den biri. Sesini dinler misin Sezen Hanım’ın?” dedi. ”15 dakika sonra bitiyor, yemek arası vereceğiz dinlerim tabii.”  dedim. Yemek arası verince ”Buyrun girin, ne tür okuyorsunuz.” dedim. ”Batı müziği ve Türk müziği okuyorum.” dedi. Bir Türk müziği okudu ve arkasından batı müziği okudu. Ben duyduğum an da ”Allah Allah!” dedim ve Şahinler Plak’ın kayınçosuna  ”Bu kıza hemen kontrat yapın ve albüm yapın. İnanılmaz bir şey, hasta oldum.” dedim. Tahlilim nitekim doğru çıktı. Benim ”Sen Sevdalı Ben Belalı” isimli bir şarkımı okudu ve bu benim için büyük bir şereftir çünkü o benim için önemli ve en eskimeyen dostum. O ses Allah vergisidir. Bestecilik hayatına da girdi. Helal olsun. Gurur duyuyorum onunla.”
 
” Eşimin bana verdiği en büyük armağan evlatlarım. ” 
 
Selami Şahin’e, hayatında eşi Didem Şahin’in önemi sorulunca şunları söyledi. ”Eşim, iki oğlumuz ve bir kızımıza sanki çocuk gibi hala ilgi gösteriyor. İyi ki tanımış ve iyi ki evlenmişim. İyi ki bana 3 çocuk vermiş. Bana verdiği en büyük armağan evlatlarım. Benim her şeyim ile çok ilgilenir. Her kadın bunu yapmaz. Mutluyum. Allah onu da başımızdan eksik etmesin.”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys