SUZAN KARDEŞ İLE RİXOS PREMİUM TEKİROVA’DA BAYRAM COŞKUSU !

Tem 13 • Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 3505 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ İLE RİXOS PREMİUM TEKİROVA’DA BAYRAM COŞKUSU !

irazakilogo

SUZAN KARDEŞ İLE RİXOS PREMİUM TEKİROVA’DA BAYRAM COŞKUSU !

TATİLCİLER BAYRAMI SUZAN KARDEŞ İLE ANTALYA’DA KUTLADI !

Renkli kişiliği ve sayısız yeteneği ile tanınan on parmağında on marifet Suzan Kardeş, 6 Temmuz Çarşamba akşamı bayramın ikinci günü Rixos Premium Tekirova’da sahne aldı.

Yeşilçam’dan Türkçe Pop’a, Arabesk’ten 9 8’liklere kadar geniş bir repertuvar hazırlayan Suzan Kardeş ile eğlenen tatilciler,  Suzan Kardeş’in yorumladığı birbirinden eğlenceli ve unutulmaz şarkılar ile bayram coşkusunu yaşadı.

Sahneye çıplak ayak ile çıkan Suzan Kardeş sahne performansı ve esprileri ile kendisini dinlemeye gelenlere  unutulmaz bir bayram konseri yaşattı. Sevilen sanatçı;”Herkesin bayramını en içten dilekleri ile kutlayarak ; bayramın barış, mutluluk ve huzur getirmesini diledi.”

 

 

Suzan Kardeş 1 Suzan Kardeş 2 Suzan Kardeş 3 Suzan Kardeş 4 Suzan Kardeş 5 Suzan Kardeş 6

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys