YASMİN YÜCE IŞIĞIYLA MASK’I AYDINLATTI !   

Ara 7 • Bültenler, Haberler, Yasmin Yüce Bültenler, Yasmin Yüce Haberler • 746 görüntüleme • Yorum yok YASMİN YÜCE IŞIĞIYLA MASK’I AYDINLATTI !   

YASMİN YÜCE IŞIĞIYLA MASK’I AYDINLATTI !   
MASK’TA YASMİN YÜCE GÜZELLİĞİ!
İlk teklisi ”Geri Gelme” ile dikkatleri üzerine çeken Yasmin Yüce, geçtiğimiz akşam Mask Live Pera’da verdiği konseri ile göz kamaştırdı.
Eğlenceli ve iddialı repertuvarı ile Çarşamba gecesini renklendiren Yasmin Yüce, gece boyunca sahnede öyle içten ve samimiydi ki hem kendi eğlendi, hem de izleyicisini eğlendirdi.
Baştan sona herkesin ezbere bildiği şarkılarını seslendiren sanatçı, sahnedeki enerjisi ve güzelliğiyle de dikkat çekti.
Yasmin Yüce gecenin ilerleyen saatlerinde “Ağlar mıyım Ağlamam’’ şarkısını söylerken sahneye ünlü söz yazarı ve kuzeni Zeki Güner’i davet etti. Birlikte sahnede iki şarkı seslendirdi.
“Tüm şarkılarım senin”
Zeki Güner ise duygularını şu sözlerle dile getirdi; “Öz ve öz kuzenim Yasmin Yüce,iyi ki varsın ve iyi ki benim kuzenimsin, biliyorum ve hissediyorum çok iyi yerlere geleceksin. Biz senin ışıklı yolunda duraksadığın küçük ışık parçacıklarınız. Tüm şarkılarım onun. Abisinin kalemi ve notaları onun her zaman emrinde.” cümleleriyle dugularını Yasmin Yüce için dile getirdi.
Yasmin Yüce yeni teklisi için tüm hazırlıklarına devam ediyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys