SELAMİ ŞAHİN VE DİDEM ŞAHİN’İN UNUTULMAZ NİŞAN ANISI! 

Ara 5 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 5225 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN VE DİDEM ŞAHİN’İN UNUTULMAZ NİŞAN ANISI! 

 
SELAMİ ŞAHİN VE DİDEM ŞAHİN’İN UNUTULMAZ NİŞAN ANISI! 
 
Nişan yüzüklerini Türk sanat müziğinin unutulmaz değerlerinden sanat güneşi Zeki Müren takmıştı.
 
32 senedir evlilikleri devam eden, üç çocuk sahibi Türkiye’nin örnek çifti usta sanatçı Selami Şahin ile eşi Didem Şahin’in 1985 senesinde gerçekleşen nişan töreninden yayınlanan fotoğrafları büyük ilgi topladı. 
Harbiye’de Gülizar Gazinosu’nda gerçekleşen ve sanat camiasından bir çok başarılı ismin katıldığı nişan töreninde Selami Şahin ve Didem Şahin’in nişan yüzüklerini Türk sanat müziğinin unutulmaz değerlerinden sanat güneşi Zeki Müren takmıştı. Geçtiğimiz akşam Zeki Müren Belgeseli’ne yer veren bir televizyon programında yayınlanan fotoğraflar beğeni topladı.
 
Didem Şahin’in güzelliği ile büyülediği özel gecenin fotoğrafları nostaljik bir hediye niteliğinde oldu. 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys