YASMİN YÜCE İDDİALI BİR GİRİŞ YAPTI ! İZMİRLİ GÜZEL YASMİN YÜCE !

May 23 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yasmin Yüce Bültenler, Yasmin Yüce Haberler, Yasmin Yüce Küpürler, Yazılı Basın • 2942 görüntüleme • Yorum yok YASMİN YÜCE İDDİALI BİR GİRİŞ YAPTI ! İZMİRLİ GÜZEL YASMİN YÜCE !

 
  
YASMİN YÜCE İDDİALI BİR GİRİŞ YAPTI ! 
 
İZMİRLİ GÜZEL YASMİN YÜCE !
 
Güçlü sesi ve güzelliği ile pop müzik sektörüne hızlı bir giriş yapan ve dikkatleri üzerine toplayan Yasmin Yüce, ilk teklisi Geri Gelme ve şarkının video klibi ile beğeni topladı. 
Kendime ve şarkıma sonsuz güveniyorum ! 
 
Aşktan yara almasına rağmen hayatta kalmayı başaran güçlü ve cesur yüreklere armağan ettiği ilk teklisi ile ilgili kendisine ve şarkısına sonsuz güveni olduğunu dile getiren genç sanatçı iddiasını ortaya koyuyor. 
Caz vokali öğrencisi ve İzmir’li olan sanatçı, sesinin yanı sıra güzelliği ve avrupai tarzı ile de izleyicileri etkiliyor. Yasmin Yüce sosyal medya ve dijital platformlar üzerinden aldığı olumlu geri dönüşlerden de memnun olduğunu dile getiriyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys