GÖKHAN ÇINAR : ” GEÇECEK Mİ? ” Bütün duyguları sahiplenme kitabı !

May 21 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Haberler • 1718 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN ÇINAR : ” GEÇECEK Mİ? ” Bütün duyguları sahiplenme kitabı !


GÖKHAN ÇINAR : ” GEÇECEK ? ” 

3 GÜNDE ÇOK SATANLARDA !

Uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar, Geçecek mi? isimli kitabı ile üç günde çok satanlar listesine hızlı bir giriş yaptı.

Bütün duyguları sahiplenme kitabı !

Gökhan Çınar, insan psikolojisine yönelik 38 denemeden oluşan kitabında  “Geçecek mi?” sorusunun cevabının sahip çıkılmayan özelliklerde, tamamlanmamış işlerde, reddedilen duygularda ve ait olunmayan deneyimlerde olduğunu belirtiyor.

Gökhan Çınar’a ünlülerden destek ! 

Kitabında “insanca” olan her hali, benimsediği Geştalt Terapi Yaklaşımı’nı yaşamın içinden bir anlatımla okuyucuyla buluşturan Gökhan Çınar’a yakın arkadaşları ve ünlü isimler sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak destek verdi.

Gökhan Çınar’ın  ”Geçecek Mi” ismini verdiği ilk kitabı 14 Mayıs tarihinde Destek Yayınevi etiketiyle raflardaki yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys