RockA SESSİZLİĞİNİ BOZDU ! 

May 28 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Rocka Bültenleri, Rocka Haberleri, RockA Küpürler, Yazılı Basın • 2183 görüntüleme • Yorum yok RockA SESSİZLİĞİNİ BOZDU ! 

RockA SESSİZLİĞİNİ BOZDU ! 
 
RockA – Sarılır Ay Geceye 

2012 yılında Tarkan ile bir araya gelerek “Ölürüm Sana” şarkısını kendine has tarzı ile tekrar yorumlayan ve müzik sektörüne hızlı bir giriş yapan başarılı müzik grubu RockA, uzun bir aranın ardından “Sarılır Ay Geceye” ismini verdikleri yeni teklisini müzikseverler ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

RockA Sarılır Ay Geceye İsimli Yeni Teklisini Yayınladı !

Geçtiğimiz süre boyunca bir yenilenme dönemine giren grup, yaklaşık dört senedir yeni proje için bekleyen hayranlarının karşısına nu metal ve trap tınılarının ağırlıklı olarak bulunduğu yeni albümünün ilk teklisi “Sarılır Ay Geceye” ile çıkıyor.

RockA, albümün fotoğraf çekimi için Zeynep Dilara Aksoy’un objektifinin karşısına geçti.

2012 yılında “Renksiz” albümü, ardından “Ölürüm Sana”, 2013 yılında da “Yarın Yok” ve “101” albümlerini çıkaran RockA, yeni teklisi “Sarılır Ay Geceye” ile şimdi tüm dijital platformlarda !

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys