ÜNLÜLERDEN ÇOCUKLUK FOTOĞRAFLARIYLA 23 NİSAN YORUMU!

Nis 27 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Haberler, Lider Şahin Bültenler, Lider Şahin Haberler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri • 884 görüntüleme • Yorum yok ÜNLÜLERDEN ÇOCUKLUK FOTOĞRAFLARIYLA 23 NİSAN YORUMU!

ÜNLÜLERDEN ÇOCUKLUK FOTOĞRAFLARIYLA 23 NİSAN YORUMU!

ÜNLÜ İSİMLERDEN 23 NİSAN MESAJI !

Birçok sanatçı 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramı’nda kendi çocukluk fotoğraflarıyla sosyal medyada paylaşım yaparak günün anlam ve önemine değindi.

ÖZGÜN;
”Ulusumuzun ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Bu sene Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin açılışının ve Atatürk’ün bu önemli günü dünya çocuklarına armağan etmesinin 100. yılı. Bu yıl, 23 Nisan’ı evlerimizde kutluyoruz ama bu durum bizim neşemizi ve heyecanımızı azaltmasın. Dilerim bu 23 Nisan, evlerimizde ilk ve son olur.”

LİDER ŞAHİN;

”Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yılında başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyor; bütün çocukların ve hala çocuk kalanların bayramını kutluyorum.”

ECE SEÇKİN;

”23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramı kutlu olsun. Tüm çocukların, ruhu çocuk kalanların ve tüm dünya çocuklarının bu mutlu gününü kutlarım. Birlik ve beraberliğin sembolü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. yıldönümünde bu özel günü, evlerimizde kutlamak zorunda kaldık fakat dilerim ilk ve son olur. Çocukların rahatça bir arada olacağı günlerde kutlamak dileğiyle.”

Processed with VSCO with c9 preset

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys