TOPRAK SAĞLAM VE LİDER ŞAHİN’E USTA TİYATROCU HALDUN DORMEN’DEN TAVSİYELER !

Tem 20 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4453 görüntüleme • Yorum yok TOPRAK SAĞLAM VE LİDER ŞAHİN’E USTA TİYATROCU HALDUN DORMEN’DEN TAVSİYELER !

 
TOPRAK SAĞLAM VE LİDER ŞAHİN’E USTA TİYATROCU HALDUN DORMEN’DEN TAVSİYELER !
 
HALDUN DORMEN’DEN GENÇ OYUNCULARA DESTEK !
 
HALDUN DORMEN: ” EN ÖNEMLİSİ ŞARKIYI ANLATMAK ! ”
Türkiye’yi müzikalle tanıştıran duayen tiyatrocu Haldun Dormen, geçtiğimiz gün Bir Selami Şahin Müzikali ‘ Seninle Başım Dertte ‘ nin başrol oyuncuları Toprak Sağlam ve Lider Şahin ile bir araya gelerek, genç oyunculara müzikalle ilgili deneyimlerini aktardı.
Haldun Dormen: ” Şarkının nasıl söylendiği değil, şarkıyı anlatmak önemli ! ”
Usta sanatçı Haldun Dormen, engin tecrübelerini ve tavsiyelerini oyunculara anlatırken  bir müzikal oyunun başarılı olmasının püf noktasının oyun esnasında yer verilen şarkıların nasıl söylendiği değil, şarkının anlatımının gücü ve doğru ifadesi olduğunu dile getirdi.
Müzikalin genç ve yetenekli oyuncuları Toprak Sağlam ve Lider Şahin, ilk gösterimi 21 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek olan müzikal ile ilgili Haldun Dormen’den güç ve destek aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys