BAHADIR TATLIÖZ ‘YANGINLAR VAR’  İLE GELİYOR!..

Tem 20 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2686 görüntüleme • Yorum yok BAHADIR TATLIÖZ ‘YANGINLAR VAR’  İLE GELİYOR!..

GÜLÜMSE = ) 
 
BAHADIR TATLIÖZ ‘YANGINLAR VAR’  İLE GELİYOR!..

Listelerde üst sıralarda teklileri ve son albümü ‘Su Yolunu Bulur’ ile gün geçtikçe başarı çıtasını yükselten söz yazarı, besteci, aranjör Bahadır Tatlıöz, albümün ikinci video klibini Yangınlar Var isimli hareketli şarkısına çekti.

Müzisyen kimliğinin yanı sıra kliplerini de kendi yöneten sanatçı, Yangınlar Var şarkısının klibinin de yönetmen koltuğunda oturan isim.

Tam bir yaz şarkısı olan Yangınlar Var’ın klibinde enerjiyi yükselten ve herkesin yüzünde tebessüm bırakacak bir çalışmaya imza atan sanatçı, çekimleri yaklaşık 16 saatte tamamladı.

Bahadır Tatlıöz‘ün yakın dostları Aydın Kurtoğlu ve Gökhan Tevek de klipte rol alınca ortaya çok eğlenceli görüntüler çıktı.

Klip çekimlerini Silivri’de gerçekleştiren sanatçı, uzayan çekim saatlerine rağmen klipte hem oynadı, hem klibi yönetti hem de bitmeyen enerjisi ile tüm ekibin motivaston kaynağı oldu.

‘Gülümse’ mottosu ile yola çıkan Tatlıöz; klipte kullandığı renkler ve objelerle yazı tam anlamıyla izleyiciye hissettirirken, klibin bir kısmında işaret diliyle sanatçıya eşlik eden kast kullandı ve bu konudaki hassasiyetine hayran bıraktı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys