SUZAN KARDEŞ İLE BAYRAM COŞKUSU ! RIXOS, BAYRAMI BU SENEDE SUZAN KARDEŞLE KUTLADI !

Eyl 19 • Haberler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Yazılı Basın • 3160 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ İLE BAYRAM COŞKUSU ! RIXOS, BAYRAMI BU SENEDE SUZAN KARDEŞLE KUTLADI !


SUZAN KARDEŞ İLE BAYRAM COŞKUSU ! 
 
RIXOS, BAYRAMI BU SENEDE SUZAN KARDEŞLE KUTLADI !
 
Arefe günü Bodrum Off Gümüşlük’te sahne alan sevilen sanatçı Suzan Kardeş, kurban bayramının ilk günü Rixos Premium Tekirova’da tatilcilere muhteşem bir bayram eğlencesi yaşattı.
Türkçe pop potporiden, yeşilçam potporiye ; balkan şarkılarından 9/8’liklere kadar geniş repertuvarı ile herkesi coşturan Suzan Kardeş, sahnede animasyon ekibi ile beraber Rusça bir şarkıda seslendirdi.
 
Suzan Kardeş ” Biz birlik ve bütünlük içerisinde olan bir milletiz. Hem birbirimizi hem de komşularımızı çok seviyoruz. Bu bütünlüğümüzü kimse bozamaz. Bozmaya yeltenseler bile başaramazlar. Müzik hepimizi birleştiren evrensel bir güç ve biz böyle çok güzeliz. Herkesin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar, barış ve huzur dolu günler dilerim. ” sözleri ile bayram mesajı verdi. 
Suzan Kardeş, 15 Eylül Perşembe akşamı Starlight Resort Hotel’de bayram konserlerine devam eti.
suzan-kardes-gunes-gazetesi suzan-kardes-vatan-makaron

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys