SİMGE’YE BAYRAMDA YOĞUN İLGİ ! ESKİŞEHİR VE DİDİM KURBAN BAYRAMI’NI SİMGE İLE KUTLADI !

Eyl 19 • Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 3603 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’YE BAYRAMDA YOĞUN İLGİ ! ESKİŞEHİR VE DİDİM KURBAN BAYRAMI’NI SİMGE İLE KUTLADI !


 
 
SİMGE’YE BAYRAMDA YOĞUN İLGİ !
 
 
ESKİŞEHİR VE DİDİM  KURBAN BAYRAMI’NI SİMGE İLE KUTLADI !
 
Başarılı sanatçı Simge, bayramın ikinci günü Eskişehir ve üçüncü günü Didim’de verdiği bayram konserleri ile yoğun ilgi gördü.
Kurban Bayramı’nın ikinci günü Eskişehir 222 Park’ta sahne alan Simge, dinleyicilere muhteşem bir bayram konseri yaşattı. Kapasitesi dolan mekana giremeyen hayranları ise kapıda kuyruk oldu.
Bayram konserlerine ara vermeden devam eden güzel isim, bayramın üçüncü günü Didim D-Marin sahnesinde sevilen şarkılarının yanı sıra cover şarkılara da yer vererek repertuvarını hayranları için seslendirdi.
Simge  D-Marin sahnesinde  dansları ve sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çekti.
simge-aydin-denge-gazetesi simge-hurriyet-kelebek simge-istanbul-gz simge-mavi-didim-gazetesi simge-milliyet-cadde simge-milliyet-ege simge-vatan-makaron

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys