ÖZGÜN: ” LİMİTLERİMİ ZORLAMAK VE DAHA FİT OLMAK İÇİN REEBOK’I SEÇTİM ! ”

Kas 24 • Haberler, Özgün Haberleri • 2435 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN: ” LİMİTLERİMİ ZORLAMAK VE DAHA FİT OLMAK İÇİN REEBOK’I SEÇTİM ! ”


 
ÖZGÜN: ” LİMİTLERİMİ ZORLAMAK VE DAHA FİT OLMAK İÇİN 
REEBOK’I SEÇTİM ! ”
Dünyaca ünlü spor giyim markası Reebok, Be More Human kampanyası kapsamında başarılı sanatçı Özgün’e sponsor oldu. 
Yeni marka kampanyası ve sloganı ” Be More Human ” ile fitness algısını ve bireylerin fitness’a bakış açısını değiştirmek misyonu ile yola çıkan Reebok, fitness’ı sadece fiziksel bir aktivite olarak değil ; bedeni güçlendiren, daha iyi ve kuvvetli kişiler haline gelmek için yapılan bir aktivite olarak görüyor.
Sevilen sanatçı Özgün de Reebok sponsorluğunda gerçekleştirdiği sosyal medya paylaşımları ile spor yapmak ve sağlıklı beslenmek isteyen insanlara fikirler veriyor.
Fitness’ı bir yaşam biçimi haline getiren herkesin çabalarına destek olmaya ve onları yüceltmeye odaklanan Reebok, büyük bir değişim yaşayan ve fitness’ı hayatının merkezine koyup yaşam biçimi haline getiren Özgün ile insanlara spor sayesinde fiziksel, zihinsel ve sosyal değişimi yaşatmayı hedefliyor. 
 
Azmi ve sıkı çalışması sonucunda sağlıklı bir vücuda ve görünüme kavuşan Özgün, zorlu fitness antremanları sonucunda hayatının her anlamında gerçekleşen olumlu değişime dikkat çekmek istiyor. 
Global bir fitness markası olan Reebok’ın Be More Human kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği sosyal medya paylaşımları ile bütün diğer sanatçılara ve insanlara ilham kaynağı olan başarılı sanatçı,  sağlıklı ve fit görünümü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys