SUZAN KARDEŞ 12’DEN VURDU !  12 YILLIK EĞLENCE, 12 YILLIK EMEK !

Eki 19 • Bültenler, Haberler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri • 1565 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ 12’DEN VURDU !  12 YILLIK EĞLENCE, 12 YILLIK EMEK !


SUZAN KARDEŞ 12’DEN VURDU ! 
 
12 YILLIK EĞLENCE, 12 YILLIK EMEK !
 
Enerjisi ve birçok farklı alandaki yeteneğiyle kendine hayran bırakan sanatçı Suzan Kardeş, Beyoğlu Zarifi Sahnesi’nde 12. sezonun açılışını geçtiğimiz akşam eğlence dolu sahnesiyle yaptı.
Birçok döneme damgasını vuran ve her türden unutulmaz şarkıların yer aldığı repertuvarı ile dinleyicilere muhteşem bir gece yaşatan sanatçı, 12 senedir sahne aldığı sahnede duygularını: ” Bugün çok heyecanlıyım. 12 senedir olduğu gibi bugün de Beyoğlu Zarifi’nin açılışını yapıyoruz. Uzun yıllardır her Çarşamba şarkıları sizlerle birlikte söyleyip, birlikte eğleniyoruz. Bir bütün olmak, aile olmak nasıl bir his çok iyi anlıyorum. Beni 12 yıldır olduğu gibi bu akşam da yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. ” sözleriyle dile getirdi.
Her sene olduğu gibi bu senede geleneği bozmayarak kendi günü ve saatinde sahne alan sanatçı, sezon boyunca her Çarşamba akşamı Zarifi Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys