ECE SEÇKİN İSTANBUL DİNLEYİCİSİNE ÖZEL OLARAK HAZIRLADIĞI SAHNE ŞOVU İLE 26 EKİM’DE JOLLY JOKER İSTANBUL SAHNESİ’NDE!

Eki 17 • Bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1656 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN İSTANBUL DİNLEYİCİSİNE ÖZEL OLARAK HAZIRLADIĞI SAHNE ŞOVU İLE 26 EKİM’DE JOLLY JOKER İSTANBUL SAHNESİ’NDE!

ECE SEÇKİN İSTANBUL DİNLEYİCİSİNE ÖZEL OLARAK HAZIRLADIĞI SAHNE ŞOVU İLE 26 EKİM’DE JOLLY JOKER İSTANBUL SAHNESİ’NDE!
Başarılı ve cesur adımlarıyla adından sıkça söz ettiren Ece Seçkin, kısa süre önce  çıkardığı Dibine Dibine isimli son projesindeki başarısıyla rüşdünü ispatlarken, yoğun konser takvimiyle de  sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.
Yurt içi ve Yurt dışı konserlerine yoğun bir tempo ile devam eden sempatik sanatçı,  26 Ekim’de İstanbul Jolly Joker Beyoğlu sahnesinde  vereceği bol sürprizli ve çok konuşulacak konserinin çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.
Ece Seçkin, büyüleyici canlı performansının ve dans şovlarının dışında İstanbul’da vereceği konser ile sevenlerini şaşırtacak farklı ve eğlenceli bir geceye imza atmaya hazırlanıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys