SU SOLEY 26 SENE SONRA AYNI BİSİKLETE KAVUŞTU!

Kas 29 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Su Soley Bültenler, Su Soley Haberler, Su Soley Küpürler, Yazılı Basın • 928 görüntüleme • Yorum yok SU SOLEY 26 SENE SONRA AYNI BİSİKLETE KAVUŞTU!

SU SOLEY 26 SENE SONRA AYNI BİSİKLETE KAVUŞTU!

Su Soley: “Çocukluğuma döndüm.”

Alternatif müziğin güçlü isimlerinden Su Soley, tam 26 sene sonra kaybolan bisikletinin aynısına kavuştu.

Sosyal medya hesabından kardeşi Tugan Soley ile 1987 senesinde evinin bahçesinde çekilen fotoğrafını paylaşan Su Soley, BMXTR ekibinin kendisine ulaşması sonucu 1993 yılında kaybettiği bisikletinin aynısına tekrar sahip oldu.

Geçtiğimiz gün, markanın Bakırköy’deki mağazasını kardeşiyle birlikte ziyaret eden Su Soley, kendisinde unutulmaz anıları ve büyük hatırası olan bisikletini teslim alarak çektiği fotoğrafı paylaştı.

Sanatçı, hesabından yaptığı paylaşımda duygularını şu sözlerle dile getirdi:” Ne kadar muhteşem bir gündü. Hatırama kazınacak güzellikte. Seneler sonra aynı bisiklete kavuşmak… Çocukluğuma döndüm bugün. BMXTR’ye bu unutulmaz hediye için çok teşekkür ederim. Benim için çok değerli. Bir süre önce Ediz Bey bana ulaşıp, aynı bisikleti bulduklarını ve restore edip, bana hediye etmek istediklerini söyledi. Havalara uçtum. O günün geldiğini hayal ettiğimde çok duygulanacağımı tahmin etmiştim ama bu kadarını tahmin etmemiştim. Paralize oldum resmen. Bu harika anıyı, bu serüveni başlatan o fotoğraftaki kardeşimle birlikte yaşamak tabii ki paha biçilemez.”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys