ERSAY ÜNER İKİ AŞIK’I ANLATTI!

Kas 24 • Bültenler, Ersay Üner Haberleri, Ersay Üner Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 9541 görüntüleme • Yorum yok ERSAY ÜNER İKİ AŞIK’I ANLATTI!

ERSAY ÜNER İKİ AŞIK’I ANLATTI!

ERSAY ÜNER VE HANDE DOĞANDEMİR KLİP İÇİN BİR ARAYA GELDİ!

” İki Aşık ” 

Tatlım Tatlım şarkısındaki yorumcu kimliği ile büyük bir etki yaratan Türk müziğinin söz ve beste alanındaki en önemli isimlerinden müzisyen Ersay Üner, merakla beklenen yepyeni teklisi ” İki Aşık”ı müzikseverler ile buluşturdu.

Hande Doğandemir ilk defa bir klipte rol aldı ! 

Klip çekimi için Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Ersay Üner’e ilk defa bir klipte rol alan güzel ve başarılı oyuncu Hande Doğandemir eşlik etti.

Bir ayrılıp bir barışan iki sevgiliyi anlatan klipte, birbirine aşık iki insanın duygularının en saf haliyle betimlemesi siyah beyaz video tekniği kullanılarak etkileyici sahnelerle izleyiciye sunuldu.

Bir çok hit şarkının sahibi müzisyen, şarkısı ve klibi ile ilgili : ” İki Aşık bugüne kadar yaptığım şarkılar arasında kendine farklı bir yer edindi.Yeni nesil bir forma sahip fakat hissi çok tanıdık. Klipte de aynı yenilik ve hissi yansıtmaya özen gösterdik.Yeni şarkı İki Aşık’ı ve klibini dinleyicilerimizle paylaşmanın heyecanı içindeyiz.  ” yorumunu yaptı.

Ersay Üner yeni şarkısı için dünyaca ünlü ses mühendisi Benny Steele ile çalıştı ! 

Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan başarılı müzisyen, yeni projesinin mix&masteringini Justin Bieber, David Guetta , Kesha ve Jason Derulo gibi dünyaca ünlü isimlerin çalışmalarına imza atan Benny Steele ile yaptı.

Yine dünyaca ünlü ve Los Angeles’ta bulunan Villages Stüdyoları’nda şarkının bir kısmının kayıtlarını yapan Ersay Üner, geri kalan kısımları kendi stüdyosunda tamamladı.

Ersay Üner İki Aşık isimli tekli çalışmasının fotoğraf çekimleri için Ergin Turunç ile bir araya geldi.

Ersay Üner’in yeni teklisi İki Aşık 24 Kasım tarihinde DMC etiketiyle tüm dijital platformalarda ve video klibi tüm müzik kanallarında yerini aldı.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys