BEYLİKDÜZÜ’NDE SİMGE RÜZGARI !

Eyl 8 • Haberler, Simge haberleri, Yazılı Basın • 2760 görüntüleme • Yorum yok BEYLİKDÜZÜ’NDE SİMGE RÜZGARI !

 
BEYLİKDÜZÜ’NDE SİMGE RÜZGARI !
 
Son dönemin en popüler isimlerinden biri olan Simge, geçtiğimiz akşam Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği 3. Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında sahne aldı.
Kamera, Yankı, Miş Miş gibi sevilen şarkılarının yanı sıra repertuvarında cover şarkılara da yer veren başarılı sanatçı, festival alanını dolduran yaklaşık 20 bin kişi ile beraber hep bir ağızdan şarkılarını seslendirdi.
Simge ; ” Öncelikle bu güzel festivale ev sahipliği yapan Beylikdüzü Belediyesi’ne ve beni dinlemeye gelen büyükten küçüğe herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Başta barış olmak üzere sevgi dolu, huzurlu ve mutlu günler görmemiz dileğiyle.” sözleri ile duygularını dile getirdi.
Şarkı arasında ; ” Biri bana sabahtan beri evlenme teklifi ediyor. Teşekkür ederim ama benim başım bağlı arkadaşlar ” diye başından geçen olayı anlatan sempatik sanatçı, herkesi kahkahaya boğdu.
Alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde şarkılarını söyleyen Simge, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir konser yaşattı.
simge-haberturk-magazin-beylikduzu-haberi simge-hurriyet-kelebek-beylikduzu-haberi simge-sozcu-sik-beylikduzu-haberi

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys