SİMGE’NİN YENİ TEKLİSİ : ” Kamera ”

Tem 22 • Haberler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Yazılı Basın • 5082 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’NİN YENİ TEKLİSİ : ” Kamera ”

irazakilogo

SİMGE’NİN YENİ TEKLİSİ :

” Kamera ”

 

İmzasını attığı başarılı şarkıları ve farklı tarzı ile zirveden inmeyen Simge, yeni teklisi ” Kamera ” yı dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Sözleri Alper Narman, Onurr, Ghost Writer ve Sezen Aksu’ya,müziği Pritam Chakraborty ‘ye ve uyarlama düzenlemesi Ozan Bayraşa’ya ait olan Kamera şarkısı’nın mix ve masteringi Emre Kıral imzası taşıyor.

Simge, farklı sound’ u ve enerjik tavrıyla 2016 yazının hit şarkılarından biri olmaya aday  ” Kamera ”  isimli şarkısını Bedran Güzel yönetmenliği ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde uzun süre üzerinde titizlikle çalışılan dev bir prodüksiyon ile Ümraniye Platoları’nda kliplendirdi.

Simge’nin yepyeni teklisi ” Kamera ” DMC etiketi ile 17 Temmuz tarihinde Itunes’ta satışa çıkarken, video klibi ise tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı. Kısa bir süre sonra diğer tüm dijital platformlar ve çok ses getiren ‘Yankı’ şarkısının da içinde bulunduğu cd, fiziksel satışı ile müzik marketlerdeki yerini alacak.

 

 

Simge - Kamera Görsel

 

Simge - Bursa Hakimiyet Magazin Simge - Habertürk Magazib Simge - Hürriyet Kelebek Simge - Kıbrıs Gazetesi Simge - Milliyet Cadde Simge - Takvim Simge - Vatan Makaron

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys