SİMGE İLE ZAMANDA YOLCULUĞA HAZIR MISINIZ?

Tem 28 • Bültenler, Haberler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Yazılı Basın • 4773 görüntüleme • Yorum yok SİMGE İLE ZAMANDA YOLCULUĞA HAZIR MISINIZ?

irazakilogo

SİMGE İLE ZAMANDA YOLCULUĞA HAZIR MISINIZ? 

KAMERA 5 GÜNDE 1 MİLYON TIKLANDI !

 

Son dönemin en başarılı sanatçılarından biri olan Simge, yeni teklisi ” Kamera ” nın video klibini izleyicilerin beğenisine sundu. 

Simge  ” Kamera ”  isimli şarkısını ; Bedran Güzel yönetmenliği ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde uzun süre üzerinde titizlikle çalışılan dev bir prodüksiyon ile Ümraniye Platoları’nda kliplendirdi.

SİMGE; 2050 UZAY ÇAĞI’NDAN 80’LERE, WESTERN’DEN KIZILDERELİ’YE ZAMAN YOLCULUĞU’NDA !

Yaklaşık 90 kişilik bir ekibin çalıştığı ” Kamera ” nın klip çekimlerinde özenle hazırlanmış 4 farklı konseptte karşımıza çıkan ve zaman makinesi ile yolculuğuna başlayan Simge ; özel olarak hazırlanan dönem kostümleri, koleksiyon arabalar ve dekorlar ile 2050 Uzay Çağı’ndan 80’lere, Western’den, Kızıldereli çağına kadar bir çok zaman diliminde dolaşıyor.

KAMERA’YA İLGİ BÜYÜK !

Gerçek Kızıldereli‘lerin yer aldığı ve yayınlandığının 5. günü Youtube’da 1 milyon tıklanma ile büyük bir ilgi gören video klipte, Simge’ye birbirinden farklı görünümde  30 kişilik profesyonel cast ekibi eşlik ediyor ve klip izleyiciye birbirinden renkli ve şaşırtıcı görüntüler sunuyor.

 

 

Kamera - Klip Haberleri 2 Kamera - Klip Haberleri 3 Kamera - Klip Haberleri 4 Kamera - Klip Haberleri 5 Kamera - Klip Haberleri 6 Kamera - Klip Haberleri 7 Kamera - Klip Haberleri 8 Kamera - Klip Haberleri 9 Kamera - Klip Haberleri 10 Kamera - Klip Haberleri 11 Kamera - Klip Haberleri 12 Kamera - Klip Haberleri 13 Kamera - Klip Haberleri
DU6A7861DU6A7206b4b2

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys