GÖKSEL KOH PHİ PHİ ADASI’NDA!

Mar 22 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Göksel Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2199 görüntüleme • Yorum yok GÖKSEL KOH PHİ PHİ ADASI’NDA!

GÖKSEL KOH PHİ PHİ ADASI’NDA!

GÖKSEL’İN TAYLAND PAYLAŞIMLARI BEĞENİ TOPLADI!

Yayınlandığı günden itibaren listelerin ilk sıralarına yerleşen Bu Da Geçecek teklisi sonrası Tayland’a tatile giden Göksel, Koh Phi Phi adasında çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

”Evim, kedim ve sevdiklerim beni bekler.”

Fotoğrafları hayranları tarafından binlerce beğeni alan sanatçı, paylaşımın altına:”Her an doğuran; her şeyi bilen, iyileştiren doğa… Büyük acılar yaşamış bu minik adanın güler yüzlü, nazik insanlarına ve doğasına şükranla, Koh Phi Phi’den ayrıldım bugün… Coconut ağaçları, maymunlar ve kısa kuyruklu minnoş kedileriyle adı gibi sevimli bir yer Phi Phi. İçime dolan ferahlığı size de yolladım bolca. Bir kaç güne İstanbul’dayım. Evim, kedim, sevdiklerim beni bekler.” yorumunu yaptı.

Tekli sonrası kısa bir tatil yaparak yorgunluğunu atan sanatçı, özenle hazırlandığı ve sürprizlerle dolu 12 Nisan Bostancı Gösteri Merkezi konseri için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys