SENAY LAMBAOĞLU’NDAN HAYKIRIŞ DOLU BİR ŞARKI!

Eyl 15 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Şenay Lambaoğlu Bültenler, Şenay Lambaoğlu Haberler, Şenay Lambaoğlu Küpürler, Yazılı Basın • 783 görüntüleme • Yorum yok SENAY LAMBAOĞLU’NDAN HAYKIRIŞ DOLU BİR ŞARKI!

SENAY LAMBAOĞLU‘NDAN HAYKIRIŞ DOLU BİR ŞARKI!

“HALİM ORTADA” YAYINDA!

Güçlü sesi ve başarılı projeleri ile adından söz ettiren sanatçı Şenay Lambaoğlu, “Halim Ortada” isimli yepyeni şarkısını sevenlerinin beğenisine sunuyor.

Sözü ve müziği kendisine, düzenleme ve enstrüman çalımları ise Hakan Kurşun’a ait olan şarkının klip yönetmenliğini Erbay Aras üstleniyor.

Dingin müziği ve Şenay Lambaoğlu‘nun haykırış dolu vokali ile sarsıcı bir kontrast sunan şarkı, dinleyicileri adeta ruhsal bir sorgulamaya sürüklüyor.

Şarkısının duygularını etkileyici bir biçimde klibiyle bütünleştiren Şenay Lambaoğlu, klibinin çekimlerini ise Zekeriyaköy’de tamamladı.

Kendisine eşlik eden doğal görüntüler ve küvet sahnesiyle güçlü bir ironi yakalayan sanatçı, iddialı bir çalışma ortaya koyarak farklı bir projeye imza atıyor.

Şenay Lambaoğlu‘nun yeni şarkısı Halim Ortada, 28 Ağustos günü itibarıyla Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys