SİMGE’DEN HANDE YENER’E SEVGİ DOLU MESAJ ! 

Ara 11 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 4127 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’DEN HANDE YENER’E SEVGİ DOLU MESAJ ! 

SİMGE’DEN HANDE YENER’E SEVGİ DOLU MESAJ ! 
Hande Yener geçtiğimiz günlerde Pal Fm’de yayınlanan Kaan Gökman’ın sunduğu radyo programında ” Veliahtın olarak kimi görüyorsun ? ” sorusu üzerine : ” Yetenek ve ses rengi olarak bence kesinlikle Simge Sağın. Çok başarılı ama eminim ki o da yeni bir Hande Yener değil, sadece Simge Sağın olmak peşindedir. Simge, eminim ki kendi tarzında büyük noktalara gelecek. ” şeklinde Simge ile ilgili paylaştığı düşüncelerine, sevilen sanatçı Simge sosyal medya hesabı üzerinden sevgi dolu cevap verdi.
 
Simge : ” Hande Yener şahane sesiyle yıllarca ruhumuzu okşadı. ! ”
 
Pop müziğin yükselen ismi Simge, Twitter üzerinden yaptığı yorumda : ” Benim canım Hande’m neler söylemiş bugün hakkımda. Öyle gururlandım ki. Çok teşekkür ederim. Sen yenilikçi, korkusuz, efsane ve büyük gönüllü bir insansın. İyi ki varsın ve o şahane ses iyi ki hayatımızda. Yıllarca ruhumuzu okşadı ve hala da okşuyor. Saygıyla ve sevgiyle. ” sözlerine yer verdi.
 
Hande Yener: ” Ruhun da duruşun da tam bir şarkıcı. ! ”
 
Hande Yener ise : ” Sen de iyi ki varsın. Ruhun da duruşun da tam bir şarkıcı. En sevdiğim duruş bu çünkü müzisyensin. ” sözleriyle karşılık verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys