SELAMİ ŞAHİN MUHTEŞEM BİR KONSER İLE MERSİNLİ HAYRANLARI İLE BULUŞTU ! 

Ara 11 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1674 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN MUHTEŞEM BİR KONSER İLE MERSİNLİ HAYRANLARI İLE BULUŞTU ! 

 
SELAMİ ŞAHİN MUHTEŞEM BİR KONSER İLE MERSİNLİ HAYRANLARI İLE BULUŞTU ! 
Yüzlerce unutulmaz bestesi ile Türk müziğinin duayen isimlerinden Selami Şahin, geçtiğimiz akşam Divan Otel Mersin’de iz bırakan bir konsere daha imza attı.
Mersinliler Selami Şahin şarkıları ile coştu ! 
Tanrım, Boş Vere Boş Vere, Seninle Başım Dertte ve daha bir çok dillere dolanan şarkılarını Mersinli hayranları için seslendiren sanatçı, mekanı tıklım tıklım dolduran sevenleriyle hep bir ağızdan şarkılarını seslendirdi.
Selami Şahin yoğun istek üzerine tekrar sahneye çıktı ! 
Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede eşsiz bir performansa imza atan usta isim, konser bitiminde Mersinli hayranlarının yoğun isteği üzerine tekrar sahneye çıktı.
Bir yandan yeni albüm çalışmaları içerisinde olan Selami Şahin, konserlerine ; 14 Aralık’ta Jolly Joker İstanbul, 15 Aralık’ta Jolly Joker Ankara, 16 Aralık’ta Jolly Joker Antalya, 20 Aralık’ta If Performance Hall Ataşehir ve yılbaşında Park Bosphorus Hotel İstanbul’da ara vermeden devam ediyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys