SİMGE: ” ŞARKILARIMIN KIYMETİNİ BİLİYORLAR ”

Haz 29 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 1905 görüntüleme • Yorum yok SİMGE: ” ŞARKILARIMIN KIYMETİNİ BİLİYORLAR ”

SİMGE: ” ŞARKILARIMIN KIYMETİNİ BİLİYORLAR ”
 
RADYO PROGRAMINA SEVİNÇ ÇIĞLIKLARIYLA GİRDİ ! 
Pop müzik algısını yenilikçi ve cesur yaklaşımıyla değiştirmeye devam eden başarılı sanatçı Simge, geçtiğimiz gün Show Radyo’da Hakan Demir’in sunduğu radyo programında birbirinden iddialı ve ilginç açıklamalarda bulundu.
Gülme krizine soktu ! 
Yakın zaman önce yayınlanan Ben Bazen albümünün heyecanını gizleyemeyen sanatçı, yayına şarkı söyleyerek ve sevinç çığlıkları atarak girdi, eğlenceli sohbetiyle radyo dinleyicilerini ve Hakan Demir’i gülme krizine soktu.
İkinci klip Öpücem’e !
Albümdeki 14 şarkının kritiğini yapan ikili, normalde yayın saati bir saat olan programı iki saate sığdıramayarak keyif dolu dakikalara imza attı. Çocukluğundan beri heyecanlı bir yapıya sahip  olduğunundan bahseden Simge, ikinci klip sorusuna ise sözleri Sezen Aksu ve Sibel Algan, bestesi Sezen Aksu imzalı hareketli, tam bir yaz şarkısı olan Öpücem şarkısına çekileceğinin müjdesini verdi.
Simge: ”Sağ olsunlar, şarkılarımın kıymetimi biliyorlar. ” 
Yakın dostlarından ve sanat camiasından albüm çıktığı günden beri çok güzel tepkiler ve tebrik telefonları aldığını dile getiren sanatçı: ” İrem Derici, Merve Özbey, Edis, Cem Belevi, Buray, Derya Uluğ, Ece Seçkin, Aleyna Tilki, Bahadır Tatlıöz, Aydın Kurtoğlu ve daha sayamadığım bir çok değerli sanatçı arkadaşım bizzat arayıp, albümle ilgili güzel fikirlerini dile getirdiler. Türkiye’nin dört bir yanından binlerce mesaj alıyorum. Sağ olsunlar şarkılarımın kıymetini biliyorlar. Zamanla  daha da sevilecek ve  anlaşılacak bir albüme imza attık. ” sözleriyle teşekkürlerini dile getirdi.
Simge yaz dönemi boyunca konserleri aracılığıyla sevenleriyle buluşacak…

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys