ÖZGÜN YENİ KLİBİNDE EŞİ NİDA İLE KAMERA KARŞISINDA!

Tem 8 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri, Özgün küpürleri, Yazılı Basın • 3486 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN YENİ KLİBİNDE EŞİ NİDA İLE KAMERA KARŞISINDA!

ÖZGÜN YENİ KLİBİNDE EŞİ NİDA İLE KAMERA KARŞISINDA!

ÖZGÜN VE EŞİ NİDA UĞURLU’DAN AŞK DOLU GÖRÜNTÜLER!

Başarılı sanatçı Özgün, Kalbimin Her Yeri isimli yepyeni şarkısının klip çekimi için eşi Nida Uğurlu ile kamera karşısına geçti.

Küçükkuyu’da bir otel, çevre köyler ve teknede farklı planlarla çekilen klipte Özgün eşi Nida Uğurlu ile aşk pozları verdi.

AŞK SÖZLERİ DOLU ŞARKIMIN KLİBİNDE EŞİMDEN BAŞKASI OYNAYAMAZDI!

Özgün, yeni klibi ve eşinin klipte kendisine eşlik etmesi ile ilgili duygularını:” Kalbimin Her Yeri çok samimi bir şarkı. Aşkı bu kadar güzel anlatan bir şarkıyı başka biri ile oynayamayacağımı ve başka birinin gözlerinin içine bakarak söyleyemeyeceğimi düşündüm. Bu yüzden sevgili eşim Nida’dan bana eşlik etmesini rica ettim. Sağ olsun, kırmadı. Klipte Nida ile birlikte geçirdiğimiz bir tatil hikayesi anlatıyoruz. Birlikte geçirdiğimiz bir kaç günün son derece samimi bir yansıması oldu klip. Bundan sonra kliplerimi Nida ile çekmeye devam etsem mi diye düşünüyorum.” şeklinde ifade etti.

Söz ve müziği Murat Güneş’e, düzenlemesi ise Ozan Sarıboğa’ya ait şarkının klip yönetmenliğini Özgün’ün birçok klibinin de yönetmen koltuğunda oturan Burak Sesli, görüntü yönetmenliğini ise Koray Erçelebi üstlendi.

Özgün’ün yeni teklisi Kalbimin Her Yeri ve klibi, 28 Haziran tarihinde Avrupa Müzik etiketiyle tüm platformlarda.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys