BİR SELAMİ ŞAHİN MÜZİKALİ ‘SENİNLE BAŞIM DERTTE’ SAHNESİNE SAYILI GÜNLER KALA…

Haz 29 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 2690 görüntüleme • Yorum yok BİR SELAMİ ŞAHİN MÜZİKALİ ‘SENİNLE BAŞIM DERTTE’ SAHNESİNE SAYILI GÜNLER KALA…

BİR SELAMİ ŞAHİN MÜZİKALİ ‘SENİNLE BAŞIM DERTTE’

SAHNESİNE SAYILI GÜNLER KALA…

PROVALAR VE HAZIRLIKLAR TÜM HEYECANIYLA DEVAM EDİYOR!..

Türkiye’nin en büyük değerlerinden usta sanatçı Selami Şahin’in hayatlarımıza dokunduğu ölümsüz şarkılarını, canlı orkestra ve güçlü oyuncu kadrosu eşliğinde birleştiren Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’ sahnesine sayılı günler kaldı…

İlk gösterimi 20 ve 21 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ın mekan sponsorluğunda gerçekleşecek olan, başrollerinde Toprak Sağlam, Lider Şahin, Suna Keskin ve İsmail Düvenci gibi isimlerin yer aldığı müzikal, izleyiciyi 80’li yıllarda unutulmaz bir müzikal yolculuğa çıkaracak.

Türkiye’de ilk defa bir sanatçının şarkılarından oluşan müzikalin izleyiciyle buluşacağı etkinliğin provaları ve hazırlıkları büyük bir yoğunluk ve heyecan içerisinde devam ediyor.

Provalarda tüm ekip heyecan ve mutluluğu bir arada yaşarken, yorgunluğun üzerini de bu görkemli projenin içerisinde olma heyecanı kapatmış gibi görünüyor.

“Yazılmamışı yazmak, yapılmamışı yapmak için gayret sarf ediyorum” diyen usta sanatçı Selami Şahin için; yine daha önce Türkiye’de yapılmamış olan bir organizasyon için hazırlıklar tüm heyecanıyla devam ediyor.

Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek olan bu müzikal Türkiye’de gerçekleşen en büyük prodüksiyon olmaya aday!

Afiş fotoğrafı, başarılı fotoğrafçı Fethi Karaduman’ın objektifinden çıkarken, tasarımı ödüllü tasarımcı Berkcan Okar imzası taşıyor.

İlk gösterim 20-21 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta, Biletler Biletix’te!

Müzikal, KüçükÇiftlik Park’taki ilk gösterimin ardından; Antalya,  Alanya, Bodrum, Kuşadası, Çeşme , Altınoluk , Ayvalık ve Bursa’da gösterime girecek.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys