SERÜVENİN İLK ADIMI: DUR DİYEMEM! MELİS FİS İÇİNDEKİ SESE DUR DİYEMEDİ!

Oca 6 • Bültenler, Melis Fis Bültenler, Melis Fis Haberler, Melis Fis Küpürler, Yazılı Basın • 3661 görüntüleme • Yorum yok SERÜVENİN İLK ADIMI: DUR DİYEMEM! MELİS FİS İÇİNDEKİ SESE DUR DİYEMEDİ!

SERÜVENİN İLK ADIMI: DUR DİYEMEM!

MELİS FİS İÇİNDEKİ SESE DUR DİYEMEDİ!

Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile ilgilenen genç yetenek Melis Fis, söz ve müziği kendine ait olan ”Dur Diyemem” isimli ilk teklisini paylaşmanın heyecanını yaşıyor.

”Kendimi bildim bileli şarkıcı olmanın hayalini kuruyorum.”

Uzun süredir projenin üzerinde çalışan ve her aşamasında yer alan 18 yaşındaki genç sanatçı, ilk projesi ile ilgili duygularını şu sözlerle ifade ediyor:”Bu proje beni hiç olmadığım kadar heyecanlandırıyor. Kendimi bildim bileli şarkıcı olmanın hayallerini kuruyorum ve biliyorum ki uzun bir serüvenin ilk adımını da bu şarkıyla atıyorum. Projenin her aşamasına dahil olduğum için çok mutlu ve gururluyum. Ayrıca müthiş bir enerjisi olan bir ekiple çalışmanın verdiği keyif de tarif edilemez. Hepimizin tuzunun biberinin olduğu leziz bir çorba yaptık. Umarım sizler de afiyetle içersiniz.”

Bu zamana kadar sosyal medya hesabı ve YouTube hesabından paylaştığı yerli ve yabancı cover şarkılar ile büyük beğeni toplayan ve her fırsatta hayalinin müzisyen olmak olduğunu dile getiren Melis Fis, Dur Diyemem şarkısının klibi ile yayınlandığı andan itibaren de büyük ilgi görüyor.

Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Sezer Dinç’e ait olan Dur Diyemem şarkısının mix&mastering’i Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı. Onur Selçuk vokal koçluğunda çalışmalarını tamamlayan Melis Fis, şarkının akılda kalıcı sözleri ve dinamik yapısı ile dile dolanan bir projeye imza atıyor.

Rengarenk ve enerji dolu klip çalışmasının yönetmen koltuğunda Silvyo Behmoaras yer alırken, görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız üstleniyor.

Melis Fis’in ilk teklisi Dur Diyemem, projenin prodüksiyonunu da üstlenen ETL Records etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys