MELİS FİS’TEN ENERJİ DOLU BİR ÇALIŞMA: İŞİN DÜŞÜNCE!

Nis 14 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Melis Fis Bültenler, Melis Fis Haberler, Melis Fis Küpürler, Yazılı Basın • 1250 görüntüleme • Yorum yok MELİS FİS’TEN ENERJİ DOLU BİR ÇALIŞMA: İŞİN DÜŞÜNCE!

MELİS FİS ‘’İŞİN DÜŞÜNCE’’ ADLI YEPYENİ ŞARKISINI SEVENLERİYLE PAYLAŞIYOR!

MELİS FİS’TEN ENERJİ DOLU BİR ÇALIŞMA: İŞİN DÜŞÜNCE!

KENDİ KARAKTERİNİ YARATTI!

Yayınladığı şarkılarla büyük beğeni toplamayı başaran genç yıldız Melis Fis, ‘’İşin Düşünce’’ adlı yepyeni şarkısını UBM Records etiketiyle 12 Mart tarihinde sevenleriyle paylaşıyor.

Sözü Melis Fis, Ömer Akkaya ve Umur Doma’ya ait olan şarkının düzenlemesi başarılı prodüktör ve aranjör Ozan Bayraşa imzası taşıyor.

Hareketli ve enerji dolu yapısı ile dikkat çeken şarkının müziğinde ise Melis Fis, Ozan Bayraşa ile ortak bir çalışma yürüttü.

Tarzı ve müzik kariyerindeki başarılı adımlarıyla dikkat çekmeyi sürdüren Melis Fis, üçüncü tekli projesinde de iddialı bir çalışma ortaya koyuyor.

Projesinde resim yeteneğini de konuşturan Melis Fis, yeni teklisinin kapak çizimini üstleniyor.

Genç yıldız Melis Fis, yeni projesi İşin Düşünce ile ilgili şu düşünceleri paylaşıyor: ‘’Bu şarkı benim için bir ilkti. Karantina döneminde yazdım bu şarkıyı. Günler birbirini tekrarlarken bir gün yazacak hiçbir şeyim kalmamış gibi hissettiğimde birden telefonum çaldı ve uzun zamandır beni aramayan bir tanıdığım ile konuştum. O an içimden “Bana işi düştü herhalde.” diye geçirdim. Sonrasında şarkı oluşmaya başladı. Farklı bir konu hakkında ilk kez yazdığım bir şarkı olduğu için hala bana ilginç geliyor bu proje. Şarkımızda Ozan Bayraşa ile çalıştık. Fikrim onun da çok hoşuna gitti. UBS şarkı yazarları ekibi ile birlikte şekillendirip geliştirdiğimiz şarkıma o günü anımsatsın diye telefon konuşması yaptığım bir bölüm de eklemek istedik. Şarkının yapım süreci kadar sonrası da çok keyifliydi benim için. İlk kez resim yeteneğimi müziğimle birleştirdim ve şarkımın kapağını ben tasarladım. Kendi karakterimi yarattım çizimimde. Anlayacağınız bu şarkı kariyerimde birçok yenilik barındırıyor ve çok heyecanlıyım. Umarım sizler de şarkımda kendinizden bir parça bulursunuz ve hoşunuza gider.’’

Melis Fis’in yeni teklisi ‘’İşin Düşünce’’, UBM Records etiketiyle 12 Mart itibarıyla tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys