CUMHURİYET COŞKUSU ECE SEÇKİN İLE İKİYE KATLANDI ! 

Eki 30 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1747 görüntüleme • Yorum yok CUMHURİYET COŞKUSU ECE SEÇKİN İLE İKİYE KATLANDI ! 

MANİSA CUMHURİYET COŞKUSUNU ECE SEÇKİN İLE YAŞADI ! 
 
CUMHURİYET COŞKUSU ECE SEÇKİN İLE İKİYE KATLANDI ! 
Başarılı projelerin sahibi pop müziğin iddialı ismi Ece Seçkin, geçtiğimiz akşam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Manisa Turgutlu’da bulunan Irlamaz Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatro’da şarkılarını coşkulu kalabalığa söyledi.
3 gün üst üste çeşitli konser mekanlarında sevenleri ile buluştuktan sonra 29 Ekim akşamı Turgutlular ile bayramı kutlayan Ece Seçkin, Cumhuriyetin 95. Yıldönümü’nde güçlü sesi ve görkemli sahne performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı.
Sahnede Türk Bayrağı ile Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Ece Seçkin, alanı dolduran binlerce katılımcı ile hep bir ağızdan şarkılarını seslendirerek bayram sevincini yaşattı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys