SERKAN KAYA GALA AYA YORGİ’DE!

Haz 14 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 726 görüntüleme • Yorum yok SERKAN KAYA GALA AYA YORGİ’DE!

SERKAN KAYA GALA AYA YORGİ’DE!

SERKAN KAYA SAHNEDE HAYRANLARIYLA HALAY ÇEKTİ!

Arabesk müziğin son dönemdeki en önemli temsilcilerinden Serkan Kaya, geçtiğimiz akşam Gala Aya Yorgi’de gerçekleştirdiği muhteşem performansı ile bayramı sevenleriyle kutladı.

Dillerden düşmeyen şarkılarını müzikseverler için seslendiren Serkan Kaya, geçmişin özlenen gazino dönemlerine büyüleyici bir yolculuğa çıkaran konsepti ile Gala Aya Yorgi’de unutulmaz bir konsere imza attı.

Ramazanda konserlerine bir ay boyunca ara veren ve aranın ardından ilk konserini Gala Aya Yorgi’de gerçekleştiren Serkan Kaya, enerji dolu sahnesinde hayranlarıyla halay çekerek eğlenceli dakikalara imza attı.

Serkan Kaya:”Adettendir; sarmamızı yedik, şekerimizi yedik, kolonyalarımızı döktük.”

Serkan Kaya sahne öncesi verdiği röportajda şu sözleri dile getirdi:” Hepimize iyi bayramlar diliyorum. Çocukken geçirdiğimiz bayramların tadı bir başkaydı. Her şeyin tadı başkaydı aslında; içtiğimiz gazozun, oyunların.. Bayramlarımız bizim için çok önemlidir. Elimizden geldiği kadarıyla en samimi şekilde kutlamaya gayret ediyoruz. Yeni nesillerde de aynı şekilde devam ettireceğiz. Genellikle bayramda çocuklarım ve eşim evde olur, ben sahnede olurum. Bayramın birinci günü ailemizle bayramlaştık ve adettendir sarmamızı yedik, şekerimizi yedik ve kolonyalarımızı döktük. Çocuklar henüz bilmediği için bir bayram kutlamasının nasıl olması gerektiğini onlara da gösterdik ki nesiller boyunca devam etsin. Bu akşam çok değerli üstadımız Selami Şahin’in ve evlatlarının el ele vererek Çeşme’de açtıkları çok güzel bir mekan Gala Aya Yorgi’deyiz. Ramazan boyunca dinlendim. 1 aylık aranın ardından ilk programım olacak.”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys