LİNET:” GALA AYA YORGİ TARTIŞMASIZ BU YAZ ÇEŞME’YE DAMGASINI VURACAK.”

Haz 14 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1601 görüntüleme • Yorum yok LİNET:” GALA AYA YORGİ TARTIŞMASIZ BU YAZ ÇEŞME’YE DAMGASINI VURACAK.”

LİNET GALA AYA YORGİ’DE DİNLEYİCİLERİ MEST ETTİ!

LİNET:” GALA AYA YORGİ TARTIŞMASIZ BU YAZ ÇEŞME’YE DAMGASINI VURACAK.”

Güçlü sesi ile beğenilen başarılı sanatçı Linet, geçtiğimiz akşam özlenen açık hava gazinosunu Çeşme’ye taşıyan Gala Aya Yorgi’de sahne aldı.

Çeşmeli hayranları ile bir araya gelen başarılı sanatçı, güçlü performansı ve keyifli sahnesiyle gelenlere unutulmayacak bir gece yaşattı.

Sahnede Gala Aya Yorgi’nin bu yaz Çeşme’ye damga vuracağını ve mekanı çok sevdiğini dile getiren Linet, gecede şıklığı ile de dikkat çekerek iki farklı kıyafet giydi.

Selami Şahin ile Özledim düeti!

Birbirinden ünlü isimleri sahnesinde ağırlamaya devam eden Gala Aya Yorgi’de sahne alan sanatçı, gecenin ilerleyen saatlerinde usta sanatçı Selami Şahin’i sahneye davet ederek Özledim şarkısını birlikte seslendirdi.

Didem’den nefes kesen performans!Doğum günü sürprizi…

Konser esnasında, dans performansıyla göz dolduran oryantal Didem’in nefes kesen performansı ise izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Oryantal Didem’in doğum günü dolayısıyla sahnede sürpriz pasta eşliğinde teşekkür eden Didem, doğum günü pastasını keserek sahnede kutlama yaptı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys