GÖKSEL’DEN 3 VAKTE KADAR MÜJDE !  YENİ ALBÜM HEYECANINI PAYLAŞTI ! 

Eki 3 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Göksel Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1368 görüntüleme • Yorum yok GÖKSEL’DEN 3 VAKTE KADAR MÜJDE !  YENİ ALBÜM HEYECANINI PAYLAŞTI ! 

 
 
GÖKSEL‘DEN 3 VAKTE KADAR MÜJDE ! 
 
YENİ ALBÜM HEYECANINI PAYLAŞTI ! 
 
Başarılı sanatçı Göksel, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından albüm kaydı için girdiği stüdyoda çekilen fotoğrafını paylaşarak binlerce beğeni aldı. 
 
Göksel:”Kendi hikayem, benim şarkılarım.”
 
Hayranlarının merakla beklediği albümü için çalışmalarına devam eden sanatçı, fotoğrafının altına: ” 10. stüdyo albümümün ilk kayıt günüydü dün. Yine kendi hikayem, benim şarkılarım. Bu sefer daha geniş bir ekiple çıktık yola. 3 ayrı stüdyoda, 3 ayrı aranjörle çalışıyorum. Mabel’le beraber yazdığımız 3 şarkı da yer alacak albümde… 3 vakte kadar sizindir diyebilirim. Size bu haberi verirken bile çok heyecanlıyım.” yorumunu yaptı. 
 
Yorum yağmuruna tutulan paylaşımda hayranları albüm için sabırsızlandıklarını ve en kısa sürede çıkmasını dilediklerini dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys